Ümraniyeliler Ensar Vakfı ile buluştu | Ensar Vakfı Ümraniye Şubesi açıldı


Ensar Vakfı Ümraniye Şubesi, Ümraniyelilerin yoğun ilgisiyle, yerel yönetimler ve Ensar Vakfı'nın komşu ilçelerde bulunan Şube Başkanlarının katılımıyla; 25 Aralık Cuma günü Cuma Namazının ardından, hayır ve bereket dualarıyla açıldı.

Açılış töreninden önce de Ümraniye'de yoğun çalışmalarıyla dikkat çeken Ensar Vakfı Ümraniye Şubesinin bugünden itibaren daha da aktif bir şekilde çalışacağını belirten Ensar Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı İsmail Cenk Dilberoğlu, İstanbul'un parlayan ilçesi Ümraniye'nin belediye başkanı Hasan Can'a ve Ensar Vakfı Ümraniye Şube Başkanı Mustafa Güçlü'ye desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Açılışta konuşan Ensar Vakfı Ümraniye Başkanı Mustafa Güçlü, Ümraniye'de değerli insan yetiştirme yolunda Ensar Vakfı olarak öncelikle gençlere yardım elini uzatacaklarının altını çizdi ve desteklerine devam eden tüm Ümraniyeli Ensar Vakfı gönüllülerine teşekkürlerini dile getirdi.

Ensar Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ise konuşmasında; Ensar Vakfı'nın İmam Hatip Nesli'nin örnek bir çalışması olarak doğduğunu ve artık Ümraniye'de örnek çalışma ve faaliyetleriyle Ümraniyelilerle kucaklaşacağını söyledi.

Ümraniye yerel basınının da yoğun ilgi gösterdiği açılış programında Ak Parti Ümraniye İlçe Başkanı Enver Sedat Çakıroğlu; Ensar Vakfı'nın Ümraniye'de bulunmasının Ümraniye'ye değer kattığını ve güzel çalışmalarının toplumun her alanından desteklenmesi gerektiğinin altını çizdi.

Ümraniye Müftüsü İlyas Yılmaztürk'ün hayır ve bereket dualarıyla Ensar Vakfı Ümraniye Şubesi açıldı

 

 

 

Haberin Galerisi