ŞUBE HABERLERİ

Sosyal Refah Devleti ve Toplumsal Huzur

Ensar Vakfı Eyüpsultan Şubesinin her ay tertip ettiği `Eyüpsultan Söyleşileri` programının bu ay ki konuğu Eyüpsultan Kaymakam`ı Abdullah Dölek`ti.

Kudüs Özgür Olmadan İnsanlık Alemi Özgür Olamaz!

Ensar Vakfı Eyüp Sultan Şubesi, Eyüp Otakçılar Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda Otakçılar Anadolu İHL ögrencilerine yönelik, `Filistin`deki Kutsal Değerlerimiz` konulu bir konferans tertip etti.

Gençlik Şüheda`nın İzinde Yürüyüşü

`Gençlik Şüheda`nın İzinde` temasıyla düzenlenen yürüyüşe Ensar Vakfı Artvin, Ensar Vakfı Çatalca ve Ensar Vakfı Bitlis gibi birçok şube gençlik komisyonlarıyla birlikte bulundukları bölgelerden yürüyüşe destek verdi.

Sosyal Medya Okuryazarlığı

Ensar Vakfı Kırşehir Şubesi`nin her hafta düzenlediği cuma buluşmalarının bu hafta ki konusu `Sosyal Medya Okuryazarlığı` idi.

15 Temmuz`u Anlamak ve Anlatmak

Ensar Vakfı Lapseki Şubesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü`nün katkılarıyla gerçekleştirilen konferansta, Türkiye Haber Kameramanları Derneği Başkanı Aytekin Polatel ve Haber Türk TV Editörü Ümit Yalman, katılımcılara 15 Temmuz gecesi yaşadıklarını anlattı.

Namaz Bilinci Semineri

Ensar Vakfı Çatalca Şubesi, Eğitimci-Yazar Zehra Çomaklı Türkmen`i öğrencilerle bir araya getirdi.

Küreselleşme ve Müslümanlar

Ensar Vakfı Gaziantep şubesinde Milat Gazetesi köşe yazarı Mehmet Alkış tarafından `Küreselleşme ve Müslümanlar` konulu seminer verildi.

Bilinçli Aile- Duyarlı Gençlik Konferansı

Ensar Vakfı Erdek Şubesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü`nün desteğiyle Eğitimci-Yazar Sıtkı Aslanhan, Bilinçli Aile-Duyarlı Gençlik konulu konferans verdi.