ŞUBE HABERLERİ

Çanakkale`de Ensar Kitap açılıyor!

Çanakkale Ensar Vakfı ve Lapseki Ensar Vakfı şubelerinin ortak girişimi ve fakültenin desteğiyle Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İlahiyat Fakültesi alt katında Ensar Kitap yakın zamanda kitapseverlerle buluşuyor.

Kırıkkale`de Vehbi Vakkasoğlu ve Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş`un katılımıyla Necip Fazıl Kısakürek Konferansı`na davetlisiniz

Kırıkkale`de Vehbi Vakkasoğlu`nun katılımıyla Necip Fazıl Kısakürek Konferansı`na davetlisiniz. `Düşünce Dünyamızın Mimarlarını Tanıyoruz` başlıklı program serisinin bu bölümü 17 Şubat Çarşamba günü Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş`un teşrifi ile gerçekleşecek. Tüm Ensar Vakfı Gönüllüleri davetlidir.

Marmaris`te Aile İçi İletişim Yolları Semineri

Ensar Vakfı Marmaris Şubesi`nde Aile İçi İletişim Yolları başlıklı seminer Tefsir Sohbeti eşliğinde gerçekleşecek. 10 Şubat Çarşamba günü gerçekleşecek semineri tüm Ensar Vakfı Gönüllüleri davetlidir.

Tuzla`da Sultan Abdülhamit konuşuluyor

Ensar Vakfı Tuzla Şubesi`nde vefatının 98. yıldönümünde Sultan Abdülhamid konuşuluyor. 9 Şubat Salı günü saat 20:00`de yapılacak programın katılımcısı ise tarihçi Ahmet Anapalı

Osmangazi`den Belediye STK işbilrliği ile çocuklara destek

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Ensar vakfı, Çelebi Mehmet Gençlik ve Spor Kulübü ve Mihraplı Spor Kulübü ile birlikte hayata geçirilen ‘Değerler Eğitimi ve Doğa Sporları İşbirliği’ protokolü imzaladı. İmza töreninde konuşan Başkan Mustafa Dündar, projenin maksadının ilk ve orta öğretim çağındaki çocukların başta sömestre ve yaz tatili olmak üzere, boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerine katkı sağlamak olduğunu söyledi Dündar, “İyi yetişmiş bir gençlik, güvenli bir gelecek demek. İnşallah başarılı bir proje olacak. Her zaman olduğu gibi bu proje ile de çocuklarımızın yanında yer alıyoruz” dedi. Osmangazi Belediyesinin desteği ile hayata geçirilecek olan projenin imza törenine Osmangazi İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Rasim Alkaç, Ensar Vakfı Bursa Şube Başkanı Ahmet Oruçoğlu, Çelebi Mehmet Gençlik ve Spor Kulübü Başkan Metin Demir, Mihraplı Spor Kulübü Başkanı Fatih Terzioğlu katıldı.

Osmaniyede Kuranı Kerim konferansına davetlisiniz

Ensar Vakfı Osmaniye Şubesinin düzenlediği ve Prof. Dr. Zekeriya Pak ın katılımcı olduğu Kuranı Kerim konferansına davetlisiniz. Konferans 16 Ocak Cumartesi günü saat 19:30 da Osmaniye Ticaret Odası Salonunda gerçekleşecek.