Şube Duyuruları

deneme

deneme

Ensar Vakfı Batman Şubesi`nden 635 öğrenciye ücretsiz kurs

Ensar Vakfı Batman Şubesi, Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destekleme Projesi kapsamında yürüttüğü ‘Batman Ensar Eğitim ve Kültür Evi-2’ projesi kapsamında 2016 yılı başından bu yana toplam 635 öğrenciye ücretsiz kurs hizmeti verdi.

Bartınlılar sabah namazında buluşuyor

Ensar Vakfı Bartın Şubesi, Anadolu Gençlik Derneği Bartın Şubesi ve Bartın İlim Yayma Cemiyeti Öğrenci Topluluğu organizasyonu ile Bartınlılar 5 Mart Cumartesi günü Sabah Namazında buluşuyor.

Nevşehir`de `Hiçbir zulmün bin yıl sürmeyeceğinin haykırılacağı` program

Nevşehir’de 6 STK’nın bir araya gelmesiyle düzenlenecek olan programda 28 Şubat süreci ele alınacak. Memur­Sen İl Temsilciliği, Enderun Eğitim Vakfı, İHH Nevşehir Temsilciliği, Ensar Vakfı, İlim Yayma Cemiyetinin ortaklaşa düzenleyeceği etkinlikte 28 Şubat’ın ülkemize yansımaları dile getirilecek. Hiçbir zulmün bin yıl sürmeyeceğinin haykırılacağı program 28 Şubat 2016 Pazar günü Saat 20.00’ da Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde düzenlenecek.

Duaya davet, teröre lanet

Ensar Vakfı Ataşehir Şubesi ülkemizde haince terör saldırıları neticesinde şehit olan asker, emniyet mensupları ve sivil vatandaşlarımız için okunan Hatmi Şeriflerin duasına tüm hanım vakıf gönüllülerini davet ediyor. 24 Şubat Çarşamba günü Küçük Bakkalköy Merkez Camii`ne saat 13:00`de davetlisiniz.