Sayın Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Ensar Vakfı Ankara Şubesi Başkanı Av. Ercan Poyraz ve beraberindeki heyeti kabul etti.


_2131511012014_

Ensar Vakfı Ankara Şubesi Yönetim Kurulu ve İstişare Kurulu olarak Sn. Cumhurbaşkanımızla 1 saat 15 dakika süren bir görüşme gerçekleştirdik.

 

Ensar Vakfı Ankara Şube Başkanı Sn. Av. Ercan POYRAZ başkanlığında gerçekleşen ziyarete Yönetim Kurulu Üyelerinden Eğitimci Mustafa Uludağ, Genel Müdür Naim Gürhan KESKİN, Genel Müdür Münip KARAKILIÇ, Dr. Fatih ALAGÖZ, Av. Mehmet BOYNİKAR, Av. Fatih ALTUNTAŞ, Eğitimci Metin AKTÜRK, Bayram Ali KELEŞ, Murat AKYOL, Emirhan GÜNAYDIN, Nihat DEMİR, İstişare Kurulu Üyelerinden Milletvekili Sevde BAYAZIT KAÇAR, Milletvekili Osman ÇAKIR, Milletvekili Hasan KARAL ve Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin DOĞAN katıldı.

 

Nezaket ziyaretimizde Sayın Cumhurbaşkanımıza eğitim ve kültür alanındaki, barınma imkanlarımızı da içine alan faaliyetlerimizle birlikte yeni neslin yetişmesi konusunda gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız hakkında bilgi verdik. Bireysel olgunlaşmayı hedefleyen çalışmalarımızla inisiyatif alan, değer yargıları ve milli manevi değerlerini ön planda tutan genç bir neslin yetişmesi konusundaki çalışmalarımızdan, plan ve projelerimizden bahsettik.

 

Engin tecrübeleriyle, ülkenin milli manevi değerlerine sahip çıkan nesillerin yetişmesi için özverili çalışmaların gerektiğinden bahseden Sayın Cumhurbaşkanımız, Ensar Vakfı?nın da kuruluşundan bugüne eğitim öğretim alanı başta olmak üzere kültürel alanda nitelikli faaliyetler gösteren bir kurum olduğundan bahsederek başarı dileklerini iletti.

 

_2136251012014_