Ensar Vakfı Şanlıurfa`da Yurt Açılışı Gerçekleşti


Türkiye'de birçok ilinde yurt hizmeti veren vakfımız yurtları arasına bir yenisini daha ekledi.

Ensar Vakfı Şanlıurfa şubemizin hizmetinde olan Şanlıurfa Haliliye Özel Ensar Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu'nun açılışı gerçekleşti.

Öğrenci yurdumuzun açılışı Karaköprü İlçe Müftüsü Hafız Ahmet Altınok'un Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı. Programın sunuculuğunu TRT spikeri Muhammed Kaya'nın yaptığı açılışa katılım yoğundu. Şanlıurfa İl Valisi Abdullah Erin, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Şanlıurfa Büyükşehir Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Emin Özçınar ve Mahmut Kırıkçı, Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol ve birçok bürokrasinin katılımı ile gerçekleşen açılışa, Şanlıurfa kanaat öndetlerinden Mehmet Sait Atilla, KYK İl Müdürü Mahmut Bağmancı, Sanayi Ticaret Odası Başkanı İsmail Demirkol, Deniz Feneri Şanlıurfa Temsilcisi ve İnsani Yardım Platform Başkanı Osman Gerem, SGK İl Müdürü İsmail Unlu, Ensar Vakfı Genel Merkezi adına Genel Müdürümüz Hüseyin Kader, Genel Müdür yardımcımız Ali Karayılan, Şubeler Koordinatörümüz Turan Koç, Anadolu Şubelerimizden sorumlu Fatih Yıldız ve çevre illerden gelen şube yönetimimiz açılışa katıldı.

Şanlıurfa şubemiz adına hoşgeldin konuşmasını Prof. Dr. Kasım Şulul gerçekleştirdi. Daha sonrasında Genel Müdürümüz Hüseyin Kader' konuşmalarını gerçekleştirdi.

Konuşmaların ardından yurdun açılışı gerçekleşti.

Haberin Galerisi