Namaz Gönüllüleri Fatih Camii’nde İstiklal Duası için bir araya geldi


15 Temmuz Darbe Girişimi sırasında FETÖ/PDY mensubu askerlerin şehit ettiği canlarımız için 24 Temmuz Pazar günü Fatih Camii'nde sabah namazında buluşan namaz gönüllüleri şehitlere rahmet ve İstiklal Duası'nda buluştu.

 

FETÖ/PDY'ye bağlı bulunan askerlerin darbe girişimi sırasında Şehit düşen sivil ve güvenlik güçleri için Fatih Camii’nde sabah namazı sonrasında cami cemaatinin yanı sıra bir çok ilahiyatçı ve hocanın katılımı ile darbe girişimi kınandı ve dua edildi.

 

Namaz Gönüllüleri Platformu tarafındın düzenlenen “Fatih Camii'nde İstiklal Duası” etkinliği "Seccadeni al Fatih Camii'ne gel" sloganı ile duyurulmuştu. 24 Temmuz günü sabah namazında buluşan namaz gönüllüleri Fatih Cami i'ni ve avlusunu doldurdu.

 

A. Rıza Demircan, Abdullah Cihangir, Abdullah Yıldız, Abdulvahap Ekinci, Abdurrahman Dilipak, Abdülhamit Kahraman, Abdülmetin Balkanlıoğlu, Ahmet Bulut, Ahmet Taşgetiren, Beşir Eryarsoy, Cemal Vanlıoğlu, Emin Saraç, Emrullah Hatipoğlu, Faruk Beşer, Hamza Türkmen, Hüseyin Kader, Kerim Buladı, M.Emin Yıldırım, Mehmet Fırıncı, Mehmet Paksu, Mustafa Karataş, Nihat Hatipoğlu, Nureddin Yıldız, Ömer Döngeloğlu, Rahmi Yaren, Ramazan Kayan, Recep Songül, Senai Demirci, Talha Hakan Alp ve diğer Hocalarımızın katılımıyla, vatanseverlerle birlikte sabah namazının ardından Vatan, Millet ve Şehitlerimiz için İstiklal duası edildi.

Haberin Galerisi