Kurban Bağışlarınız Bu Sene Yine `Ensar Vakfı`na Olsun


Vakfımız, İstanbul'daki imam hatip liselerinde eğitim gören 30.000 öğrenciye ve vakıf merkezimizde üniversite öğrencilerine her gün 3 çeşit yemek hizmeti vermektedir. Bağışlamış olduğunuz kurban hisseleri yıl boyunca bu yemeklerde kullanılmaktadır.

Kurban bağışlarınızı bekler, bu vesile ile mübarek kurban bayramınızı tebrik ederiz.

ENSAR VAKFI'NA NEDEN BAĞIŞ YAPMALISINIZ

Vakıflarda gönüllülük esastır. Vakıflar, gönüllülüğün kurumsallaşmış halidir. Vakıflar bağış yolu ile hizmetlerini halka ulaştırırlar. Gönüllü olarak verilen bağışlar ile hem çalışanların ücreti ödenirken hem de yardıma muhtaç olan insanlara yardım ulaştırılır.

Ensar Vakfı, eğitim faaliyetlerine öncelik vermiş bir sivil toplum kuruluşudur. Bu bağlamda gönüllülerimizden gelen bağışlar ile farklı bölümlerde okuyan öğrencilere burs hizmeti vermekteyiz. Ayrıca yine gönüllülerimizden gelen kurban bağışları ile farklı okullarımızda okuyan lise öğrencilerimize ve vakıf merkezimizde üniversite öğrencilerine her gün ücretsiz olarak yemek hizmeti verilmektedir.

Yapılan hizmetlerin devamı ve kalıcılığı sizlerden gelen bağışlara bağlıdır. Hem nitelikli insanın yetişmesi hem de çalışmalarımızın devam etmesi için kurban bağışlarınızı bekliyoruz.

KURBAN BAĞIŞINDA BULUNMAK İÇİN TIKLAYINIZ!