MERKEZ PROJELERİ

Patron Ne İster?

Kariyer Planlaması, Yetenek Keşfi, Canlı Mülakat, Yetenek Yönlendirilmesi, Mülakat Yönlendirilmeleri

Türkiye Değer Ödülleri

Türkiye Değer Ödülleri, Değerler Olimpiyatı adıyla ilk olarak 2011-2012 eğitim öğretim yılında Ensar Vakfı, Ensar Vakfı Değerler Eğitimi Merkezi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortak çalışmaları sonucunda, yardımseverlik, vefakarlık, sorumluluk, saygılılık ve doğruluk temalarında, İstanbul’un farklı ilçelerinden pek çok orta okul ve lisenin yarışmaya iştiraki ile düzenlendi.

Gülümseten Emek Projesi

Ensar Vakfı Gençlik Komisyonu, Hanımlar Komisyonu'nun desteği ile Suriyeli Mülteci çocuklar için Gülümseten Emek projesini hayata geçirdi.

Hayata Mim`ik Dokunuş Projesi

Ensar Vakfı öncülüğündeki Proje Atölye Grubu öğrencileri tarafından hazırlanan ve Kültür Bakanlığı GENÇDES Programı kapsamında desteklenen “Hayata Mim’ik Dokunuş” projesi, işitme engelli çocukları ve mülteci çocukları bir araya getiren bir sosyal sorumluluk ve kültür-sanat projesidir.

Genç Yolculuk Projesi

Ensar Vakfı ile Gençlik ve Spor Bakanlığının birlikte yürüttükleri “İstanbul Tarih ve Kültür Derinliğine Genç Yolculuk Projesi”, Türkiye’nin değişik il ve ilçelerinden gelen gençlerle 2 Eylül 2012 tarihinde başladı.

Merhaba İstanbul Projesi

Türkiye’nin değişik il ve ilçelerinde yaşayan gençlerin; demokratik ve ekonomik kalkınmada Türkiye’nin marka şehri olan İstanbul’da, tarihi ve kültürel mirasın eserlerini görme, alanlarında uzman kişilerle seminer ve interaktif söyleşiler tertipleyip, sosyal paylaşımcı ve tarih ile bağlarını kurarak karakterlerinin oluşumuna katkı sağlanması.