Merkez Duyuruları

Türkiye’nin Değerleri Ödüllendiriliyor

Bu yıl 5’incisi düzenlenen “Türkiye Değer Ödülleri” projesi kapsamında verilecek 22 ödül, 23 Ekim 2016 tarihinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde sahiplerini buluyor.

Ensar Yayın Grubu CNR Kitap Fuarı`nda

Ensar Yayın Grubu CNR Kitap Fuarında, 3 Hall 12. Stand`da kitapseverleri bekliyor. CNR Kitap Fuarı 4-13 Mart tarihleri arasında saat 10:00 - 20:00 arasında ziyaretçileri kabul ediyor.

Saraybosna`da Münir Arıkan ile Etkili İletişim semineri

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi (IUS) Öğrenci yurdu Plavi Leptir, Eğitim Bilimleri ve Sosyal Araştırmala Derneği (EBSAD) ve Ensar Vakfı`nın organizasyonu ile 4 Mart Cuma günü düşünce koçu Münir Arıkan Etkili İletişim başlıklı bir seminer verecek. Tün Ensar Vakfı gönüllüleri davetlidir.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi'nde Sivil Toplum Ve Gençlik paneline davetlisiniz

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi'nde Sivil Toplum Ve Gençlik paneline gerçekleşecek. Editörlüğünü yazar Yusuf Kaplan'ın yapacağı panelin açılış konuşmasını Ensar Vakfı Genel Müdürü Hüseyin Kader ve İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (İZU) Rekötürü Prof. Dr. Mehmet Bulut yapacaklar. Panelistler ise tecrüve ve analitik bilgi aktarımında bulunacak olan Prof. Dr. Ahmet Kala ve Prof. Dr. Ergün Yıldırım. Katılımcılara "Katılım Belgesi" verilecek olan panel 29 Aralık Salı günü saat 15:15'de İZU Halkalı Merkez Kampüsü 2. Seminer Salonu'nda başlayacak.

Tekman Ensar Vakfı açılış programına davetlisiniz | Tekman, Ensar Vakfı ile buluşuyor

Tekman Ensar Vakfı açılış programına davetlisiniz Erzurum'un Tekman İlçesi Ensar Vakfı ile buluşuyor. Değerli insan yetiştirmeyi gaye edinen Ensar Vakfı, gönüllülerinin özverili çalışması ile Tekman Şubesini açıyor. Tüm Ensar Vakfı gönüllüleri davetlidir. Program 31 Aralık Perşembe günü saat 10:00'da Erzurum, Tekman Öğretmen Evi Konferans Salonu'nda

Çekmeköy Ensar Vakfı ve Öğrenci Yurdu Açılıyor

Çekmeköy Ensar Vakfı Şubesi ve Ensar Vakfı Öğrenci Yurdu açılışına tüm Ensar Vakfı gönüllüleri davetlidir. Açılış 26 Aralık Cumartesi günü saat 13:00'de gerçekleşecek. Adres: Şahinbey Cad. Erciyes Sok. No: 3 Çekmeköy. LCV: (0216) 642 79 79

Hukukta Meslek Seçimi Paneli'ne davetlisiniz

Hukukta Meslek Seçimi Paneli'ne davetlisiniz. Hukukçular Derneği, Ensar Vakfı ve Fikir & Muhakeme Öğrenci Topluluğu'nun katkılarıyla organize edilen panelin moderatörü Av. Mehmet Sarı. Katılımcılar ise Cumhuriyet Başsavcı Vekili Ömer Faruk Aydıner, Hakim Doğan Ağırman ve Yard. Doç. Dr. Abdullah İslamoğlu. Panel, 27 Kasım Cuma günü saat 19:00'da Ensar Vakfı Genel Merkez Binasında gerçekleşecek.