Şube Duyuruları

Kırıkkale`de Vehbi Vakkasoğlu ve Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş`un katılımıyla Necip Fazıl Kısakürek Konferansı`na davetlisiniz

Kırıkkale`de Vehbi Vakkasoğlu`nun katılımıyla Necip Fazıl Kısakürek Konferansı`na davetlisiniz. `Düşünce Dünyamızın Mimarlarını Tanıyoruz` başlıklı program serisinin bu bölümü 17 Şubat Çarşamba günü Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş`un teşrifi ile gerçekleşecek. Tüm Ensar Vakfı Gönüllüleri davetlidir.

Marmaris`te Aile İçi İletişim Yolları Semineri

Ensar Vakfı Marmaris Şubesi`nde Aile İçi İletişim Yolları başlıklı seminer Tefsir Sohbeti eşliğinde gerçekleşecek. 10 Şubat Çarşamba günü gerçekleşecek semineri tüm Ensar Vakfı Gönüllüleri davetlidir.

Tuzla`da Sultan Abdülhamit konuşuluyor

Ensar Vakfı Tuzla Şubesi`nde vefatının 98. yıldönümünde Sultan Abdülhamid konuşuluyor. 9 Şubat Salı günü saat 20:00`de yapılacak programın katılımcısı ise tarihçi Ahmet Anapalı

Osmaniyede Kuranı Kerim konferansına davetlisiniz

Ensar Vakfı Osmaniye Şubesinin düzenlediği ve Prof. Dr. Zekeriya Pak ın katılımcı olduğu Kuranı Kerim konferansına davetlisiniz. Konferans 16 Ocak Cumartesi günü saat 19:30 da Osmaniye Ticaret Odası Salonunda gerçekleşecek.

Yeni Anayasa ve Başkanlık Sistemi konuşulacak

Ensar Vakfı Denizli Şubesi'nin düzenlediği Şehir Buluşmalarında bu hafta Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu Yeni Anayasa ve Başkanlık Sistemi başlıklı bir konferans verecek.

Yeterlilik Kursları Şubat Tatilinde Başlıyor

İmamlık, Müezzinlik ve Kuran'ı Kerim Kursu Öğreticiliği Yeterlilik Kursları Şubat Tatilinde başlıyor. Kurs başvurularını Çorum Anadolu İmam Hatip Lisesi'nden yapabilirsiniz.