HABERLER

Ensar Vakfı Genel Merkezi`nden İstanbul Ziyaretleri

Ensar Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı İsmail Cenk Dilberoğlu ve beraberindeki heyet, İstanbul ilçe ziyaretleri kapsamında Ensar Vakfı Sultanbeyli Şubesi kahvaltı programına katıldı.

VEFAT!!!

Ensar Vakfı Maltepe Şube Başkanı Ferhan Yiğit Budak vefat etmiştir.

Geleneksel Bayramlaşma Programı

Geleneksel Bayramlaşma programımız, Kurban Bayramının 3. günü Ensar Vakfı Genel Merkezde yoğun bir katılımla gerçekleşti.

15 Temmuz Ruhu Konferansı

Ensar Vakfı Genel Müdürü Hüseyin Kader, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi`nde `15 Temmuz Ruhu` konulu konferansa konuşmacı olarak katıldı.

İmam Hatip Öğrencilerine Burs Desteği

Ensar Vakfı, ÖNDER İmam Hatipliler Derneği, İlim Yayma Cemiyeti, İlim Yayma Vakfı ve İnsan ve Medeniyet Hareketi, bu yıl ilk kez yapılan Liselere Giriş Sınavı`nda (LGS) başarılı olan ve imam hatip tercihinde bulunan öğrencilere burs verecek.

ENSAR VAKFI 35. GELENEKSEL KIR GEZİSİ İPTAL EDİLMİŞTİR!!

İPTAL Ensar Vakfı 35.Geleneksel Pikniği 1 Temmuz Pazar günü Belgrat Ormanları Kirazlıbent alanında yapılacağı ilan edilmiş, ancak Meteoroloji Genel Müdürlüğü`nün Pazar günü sabah 09.00 -16.00 arasında yoğun yağış tahmininden ve ilgili kurumlarla yapılan istişareler neticesinde pikniğimiz İPTAL edilmiştir.

GÜÇLÜ ve BÜYÜK TÜRKİYE İÇİN DEVAM!

Üyesi olduğumuz Milli İrade Platformu olarak, ülkemizin her alanda daha ileriye gitmesi, milli birlik ve beraberliğimizin devamlılığı için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan`a destek olmak amacıyla ‘Güçlü ve Büyük Türkiye İçin Devam’ bildirimizi kamuoyuna saygıyla duyururuz.