Kurban bağışlarınızla öğrencilerin eğitim hayatına katkıda bulunabilirsiniz.


Vakfımız, İstanbul'daki imam hatip okullarında eğitim gören 25.000 öğrenciye ve vakıf merkezimizde üniversite öğrencilerine her gün 3 çeşit sıcak yemek hizmeti vermektedir. Bağışlamış olduğunuz kurban hisseleri yıl boyunca bu yemeklerde kullanılmaktadır. Bir hisse bedeli 1200 TL olarak belirlenmiştir.

ENSAR VAKFI'NA NEDEN BAĞIŞ YAPMALISINIZ? 

Vakıflarda gönüllülük esastır. Vakıflar, gönüllülüğün kurumsallaşmış halidir. Vakıflar bağış yolu ile hizmetlerini halka ulaştırırlar. Gönüllü olarak verilen bağışlar ile hem çalışanların ücreti ödenirken hem de yardıma muhtaç olan insanlara yardım ulaştırılır. Ensar Vakfı, eğitim faaliyetlerine öncelik vermiş bir sivil toplum kuruluşudur. Bu bağlamda gönüllülerimizden gelen bağışlar ile farklı bölümlerde okuyan öğrencilere burs hizmeti vermekteyiz. Ayrıca yine gönüllülerimizden gelen kurban bağışları ile imam hatip okullarımızda okuyan ortaokul ve lise öğrencilerine ve aynı zamanda vakıf merkezimizde üniversite öğrencilerine her gün ücretsiz sıcak yemek hizmeti verilmektedir. Yapılan hizmetlerin devamı ve kalıcılığı sizlerden gelen bağışlara bağlıdır. Hem nitelikli insanın yetişmesi hem de çalışmalarımızın devam etmesi için kurban bağışlarınızı bekliyoruz.

NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

Kurban bağışlarınızı kurban.ensar.org üzerinden kredi kartınız ile, aşağıda yazılı banka hesap numaralarımıza havale yaparak veya internet ve mobil bankacılık hesaplarınızdan Al Baraka, Kuveyt Türk, Vakıf Katılım internet ve mobil şubesinden Bağış seçeneği altında Ensar Vakfına kurban bağışlarınızı yapabilirsiniz. Dilediğiniz zaman 0212 513 0309 numaralı telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

HESAP NUMARAMIZ

Vakıfbank Beyazıt Şubesi

Hesap No: 00158007285198346

IBAN: TR960001500158007285198346

Kurban bağışlarınız için 0212 513 0309 numaralı telefonumuzdan dilediğiniz zaman bilgi alabilirsiniz.

KURBAN BAĞIŞINDA BULUNMAK İÇİN TIKLAYINIZ!