Ensar Vakfı`nın 40. Genel Kurulu Gerçekleşti


Ensar Vakfı 40. Genel Kurulu, Hayrettin Öztürk'ün Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Ardından vakıf faaliyetleri ile ilgili hazırlanan Ensar Vakfı faaliyet filmi izlendi.

Açılış konuşmalarını gerçekleştiren Ensar Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Av. İsmail Cenk Dilberoğlu, 2018 yılı içerisinde vakfın yapmış olduğu çalışmaları genel kurul üyelerine anlattı. Genel Kurul seçimleri yapılmasının ardından, dilek ve temenniler kısmına geçildi.

Ensar Vakfı Genel Kurul Üyesi Feyzullah Kıyıklık ise, vakfın kuruluşundan bugüne hizmet eden vakıf başkanlarına ve hassaten Ahmet Şişman, Recep Çalık, Ahmet Çakır, Ali Gürbüz Akyüz ve Kadir Topbaş'a teşekkür etti. Ayrıca Hanımlar Komisyonu ve Gençlik Komisyonu çalışmalarını gönülden desteklediğini de söyledi. Son olarak Ensar Vakfı Genel Kurul Üyesi N. Bilal Erdoğan söz alarak, öğretmenlik ve TURKEN Vakfı çalışmalarının öneminden bahsederek Ensar Vakfı'nın bu konularda öncülük etmesini temenni ederek, vakıf personellerine ve emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

Ensar Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Av. İsmail Cenk Dilberoğlu'nun Ensar Vakfı'nda 5 yıl zaman zarfında emeği geçen personellere teşekkür ve plaket takdiminde bulunmasının ardından 40. Genel Kurul sona erdi.

Haberin Galerisi