Ensar Vakfı Genel Merkezi, İlçe Ziyaretleri Kapsamında Bu Hafta Çatalca`da İdi.


Ensar Vakfı genel merkezi her hafta İstanbul'da bir ilçe ziyareti gerçekleştirmektedir. Bu hafta Ensar Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı İsmail Cenk Dilberoğlu ve beraberindeki heyet, Ensar Vakfı Çatalca şubesine misafir oldu.

Şubede yapılan kahvaltının ardından Ensar Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı İsmail Cenk Dilberoğlu ve beraberindeki heyet Çatalca Kaymakamı İnci Sezer Becel'i makamında ziyaret etti. İlçelerde yapılan Nebe-Nas yarışma programlarını anlatan Dilberoğlu, bu yıl tüm şubelerde bu programların yapılacağı ile ilgili Becel'e bilgi verdi.

Çatalca Kaymakamıı İnci Sezer Becel ziyaretinin ardından Dilberoğlu ve beraberindeki heyet, Çatalca şube yönetimi ile birlikte Çatalca İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Erşahin', Çatalca Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Üner'i, Çatalca İlçe Müftüsü Mehmet Çelebi'yi ziyaret ederek ilçe genelindeki çalışmalar konusunda istişarelerde bulundu.

Program sonunda ise Çatalca Kız A.İ.H.L. Müdiresi Yonca Binboğa ve Çatalca Erkek A.İ.H.L. Müdürü Cebrail Yaşar'ı ziyaret ederek okulların faaliyetleri, sıkıntıları ve ihtiyaçları konularında istişarelerde bulundu.

Haberin Galerisi