FİKRİNİ SEN YÖNET SEMİNERİ SAKARYA'DA YAPILDI


Ensar Vakfı, Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın desteği ile yürüttüğü Fikrini Sen Yönet Projesini; proje bitiminden sonra da vaadedilmiş illerde yapmaya devam ediyor.

Fikrini Sen Yönet Projesi, bu yılın üçüncü seminerini Türkiye'nin önemli şehirlerinden biri olan Sakarya'da  yaparak projenin sürdürülebilirliğini sağlamaya devam etti.

Sakarya İl Müftülüğünde düzenlenen programda açılış konuşmasını İl Müftüsü İlyas Serenli yaptı. Serenli konuşmasında ; Din-i Mübin-i İslam?ın inanç, ibadet ve ahlak esasları ile ilgili işleri yürütmek, toplumu din konusunda aydınlatmak ve ibadet yerlerini yönetmek görevini ifa eden Diyanet İşleri Başkanlığı?nın kurum olarak her zaman topluma daha kaliteli hizmet verme gayreti içinde olduğunu? belirterek konuşmasını; ?Organize edilen Seminerin, Sakarya Müftülüğü?nün sürdürmüş olduğu hizmetlerin kalite standartlarının yükselmesine ve gerçekleştirilen faaliyetlerin verimliliğinin artmasına vesile olmasını diliyorum.? sözleriyle tamamladı. Proje uzmanı Abdullah Serenli'nin verdiği seminere Sakarya'da görev yapan din görevlileri katılım sağladılar ve seminer gün boyu devam etti.


Eğitim ile ilgili basında çıkan haberler;

http://www.dinihaber.org/sakarya-muftulugunde-proje-hazirlama-semineri-73521h.htm
 
http://www.sakaryarehberim.com/others/haber-sakarya-muftulugunde-proje-gelistirme-ve-hazirlama-semineri-duzenlendi-192107.html
 
http://www.medyadetay.com/muftulukten-proje-gelistirme-ve-hazirlama-semineri-37502h.htm
 
http://www.muftulukhaber.com/muftuluk-haberleri-sakarya-muftulugunde-proje-gelistirme-ve-hazirlama-semineri-20029.html
 
http://www.medyarota.com/sakarya-muftulugunde-proje-gelistirme-ve-hazirlama-semineri/12535/
 
http://www.sakaryahalk.com/27770-muftulukten-proje-hazirlama-semineri-haberi.html
 
http://www.sakaryamuftulugu.gov.tr/haberler/652-sakarya-muftulugunde-proje-gelistirme-ve-hazirlama-semineri.html