Ensar Vakfı ve Mavi Haliç'ten Çocuk İftarı!


Mavi Haliç Gençlik ve Spor Kulübü tarafından geleneksel olarak düzenlenen "Çocuk İftarı"nın 6.sı bu yıl Ensar Vakfı ile birlikte 29 Temmuz 2013 Pazartesi günü yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Din ve Değerler Eğitimi alanında uzman olan Ensar Vakfı, ilgi sahasına giren üniversite ve lise gençliğinin yanısıra çocuklarla ilgili faaliyetlerini de ortak projeler üzerinde vakıf ve derneklerle yürütmeye devam etmektedir. Kış ve yaz dönemlerinde değerler eğitimi konularında etüt ve etkinlik desteği verdiği Mavi Haliç Gençlik ve Spor Kulübü'ne "Geleneksel Çocuk İftar"ına katkıları ile de  sürdürdü.

Kış ve yaz dönemlerinde düzenlenen etüt ve değerler eğitimleri, judo ve izcilik faaliyetlerine katılan yaklaşık 150 öğrenci ve beraberindeki velilerin katılımı ile gerçekleşen iftara Ensar Vakfı adına Genel Müdür Yardımcısı Abdullah Serenli, Rüstempaşa E.Ö.Yurt Müdürü Rıdvan Değirmenci ve Mavi Haliç Gençlik ve Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri, Etüt ve Spor Hocaları ve İzci liderleri katıldılar.

Ensar Vakfı Genel Müdür Yardımcısı Abdullah Serenli'nin hoşgeldiniz konuşmasının ardından, Mavi Haliç Gençlik ve Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Üçyıldız telefon bağlantısı ile katılarak selamlama konuşması yaptılar. Yönetim Kurulu üyesi Elif Güneş, Judo Hocası Fatih Gedik ve İzci Lideri İmran Taşkesen'in faaliyetler ile ilgili bilgilendirme konuşmalarının ardından program sona erdi.

_151633182013_


_15035182013_

_15153182013_