Ensar Vakfı İç Anadolu Bölge Toplantısı Kayseri`de yapıldı


Ensar Vakfı İç Anadolu Şubeleri Bölge Toplantısı Kayseri Şubenin ev sahipliğinde, bölgede bulunan 8 il-ilçe şubesinin katılımıyla gerçekleşti. Türkiye genelinde 163 şube ile hizmet veren Ensar Vakfı, şube teşkilatlarının güçlenmesi, yereldeki gereksinimlerin ve çalışmaların yakından incelenmesi için yıl boyunca bölge toplantıları düzenliyor.

Ensar Vakfı Genel Müdürü Hüseyin Kader’in katılımıyla gerçekleşen Kayseri’de yapılan İç Anadolu Şubeleri Bölge Toplantısına Kayseri Şubesinin yani sıra Aksaray, Kahramanmaraş, Kırıkkale, Nevşehir, Niğde, Sivas, Yozgat şubelerinin başkanları ve temsilcileri ile Ensar Vakfı Genel Merkezi teşkilatlanma birimleri katıldı.

Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başlayan bölge toplantısında Ensar Vakfı Teşkilatlanma Koordinatörü Turan Koç’un açılış konuşması ve Ensar Vakfı Kayseri Şube Başkanı Hüseyin Okandan’ın hoş geldin konuşmasının ardından çalıştaylara geçildi.

Bölge toplantısında şubelerden gelen muhasipler, sekreterler, Genç Ensar temsilcileri ve Hanımlar Komisyonu üyeleri arasında ayrı ayrı çalıştaylar düzenlendi.  Çalıştaylar sonrası her bir gruba üzerinde çalışmaları için şubelerde sıklıkla yapılan aktivitelerden bir senaryo verilerek bütün aşamalarıyla nasıl belgelendirilip ne gibi prosedürlerden geçildiği üzerine sunum yapmaları istendi.

Toplantıda ayrıca Genç Ensar, Hanımlar Komisyonu, Sosyal Medya Bilgilendirme Sunumları sonrası, Ensar Vakfı Genel Müdürü Hüseyin Kader bir değerlendirme konuşması yaptı.

 Akşam saatlerinde gerçekleştirilen kapanış programına Melikgazi Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Memduh Büyükkılıç, Talas Belediye Başkanı Mustafa Panalcıoğlu, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu da katıldılar. Ensar Vakfı Genel Müdürü Hüseyin Kader Katılımcılara plaket ve Ensar Neşriyat tarafından yayınlanan kitaplardan hediye etti.

Çekilen hatıra fotoğrafının ardından toplantı sona erdi.

Haberin Galerisi