Ensar Vakfı Personellerine Motivasyon Yemeği


6. Türkiye Değer Ödülleri, Uluslararası Yüksek Din Öğretimi Kongresi, OIC Intern Lansmanı ve 6. Büyük Türkiye Buluşması programlarında görev alan Ensar Vakfı personeli ve gönüllü öğrencileri için motivasyon yemeği düzenlendi. Üsküdar Belediye Başkanı ve Ensar Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Hilmi Türkmen'in ev sahipliğinde yapılan programa Ensar Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Av. İsmail Cenk Dilberoğlu ve Mütevelli Heyeti üyeleri de katılım sağladı.

Motivasyon yemeğinde, 6. Türkiye Değer Ödülleri ve Uluslararası Yüksek Din Öğretimi Kongresinde etkili ve başarılı çalışmalarından dolayı Değerler Eğitimi Merkezi Koordinatörü Hulusi Yiğit ve Değerler Eğitimi Merkezi Uzmanı M. Fatih Adak'a ödülü takdim edildi. 

OIC Intern Staj Programı ve Lansmanında etkili ve başarılı çalışmalarından dolayı İslam İşbirliği Teşkilatı Uluslararası Staj Programı Sorumlusu Aysun Celep ve Ensar Enstitü Sorumlusu Mine Gül'e ödülü takdim edildi.

6. Büyük Türkiye Buluşması'nda etkili ve başarılı çalışmalarından dolayı Şubeler Koordinatörü Turan Koç ve Anadolu Şubeleri Sorumlusu Fatih Yıldız'a ödülü takdim edildi. 

Aynı zamanda STK liginde şampiyon olan Genç Ensar Erkek Komisyonu ekibine "Kudüs gezisi" hediye edildi. Bununla birlikte  "Hayata Mim'ik Dokunuş" projesinin lansmanında gösterilen etkili ve çalışmalarından dolayı Proje Koordinasyon Merkezi'nde oluşturulan Proje Atölye Grubu'na ödülü takdim edildi. 

Program sonunda Ensar Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı İsmail Cenk Dİlberoğlu, Üsküdar Belediye Başkanı ve Ensar Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Hilmi Türkmen'e hediye tablo takdim etti. 

Haberin Galerisi