Ensar Vakfı`nın 39. Genel Kurulu, Ensar Vakfı Genel Merkezinde Gerçekleştirildi


Ensar Vakfı 39. Genel Kurulu, Ensar Vakfı öğrencilerinden Cemal Furkan Gül'ün Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Ardından vakıf faaliyetleri ile ilgili hazırlanan Ensar Vakfı tanıtım filmi izlendi. 

Açılış konuşmalarını gerçekleştiren Ensar Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Av. İsmail Cenk Dilberoğlu, 2017 yılı içerisinde vakfın yapmış olduğu çalışmaları genel kurul üyelerine anlattı. Genel Kurul seçimleri yapılmasının ardından, dilek ve temenniler kısmında Ensar Vakfı Genel Kurul Üyesi Ali Erilli söz alarak Ensar Vakfı'nın İmam Haitp Liselerinde vermiş olduğu yemek hizmetinin liselerdeki gençler için çok kıymetli bir o kadar da önemli olduğunu vurguladı. Sonrasında sözü Ensar Vakfı Genel Kurul Üyesi Nazif Yılmaz alarak Değerler Eğitimi Merkezi'nde yürütülen Öğretmen Akademisi'nin desteklenmesini ve öğretmenlere yönelik çalışmaların artması temennisinde bulundu. 

Ensar Vakfı Genel Kurul Üyesi Feyzullah Kıyıklık ise, vakfın kuruluşundan bugüne hizmet eden vakıf başkanlarına ve hassaten Ahmet Şişman, Recep Çalık, Ahmet Çakır, Ali Gürbüz Akyüz ve Kadir Topbaş'a teşekkür etti. Ayrıca Hanımlar Komisyonu ve Gençlik Komisyonu çalışmalarını gönülden desteklediğini de söyledi.

Son olarak Ensar Vakfı Genel Kurul Üyesi N. Bilal Erdoğan söz alarak, öğretmenlik ve TURKEN Vakfı çalışmalarının öneminden bahsederek Ensar Vakfı'nın bu konularda öncülük etmesini temenni ederek, vakıf personellerine ve emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

Ensar Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Av. İsmail Cenk Dilberoğlu'nun Ensar Vakfı'nda 5, 10 ve 15 yıl zaman zarfında emeği geçen personellere teşekkür ve plaket takdiminde bulunmasının ardından 39. Genel Kurul sona erdi.

Haberin Galerisi