Ensar Vakfı Kırşehir Şubesi`nin programında Şevki Yılmaz: Türkiye taşlarından kurtulacak


Ensar Vakfı Kırşehir Şubesi tarafından düzenlenen organizasyonla Kırşehir'e gelen Milli Görüş'ün efsane isimlerinden, Rize eski Belediye Başkanı, Rize eski Milletvekili, Necmettin Erbakan ile Recep Tayyip Erdoğan'ın kadim yol arkadaşı Şevki Yılmaz, Kırşehir ziyaretinde çeşitli görüşmelerde bulundu. Yılmaz, Kırşehir Müftülüğü Salonu'nda düzenlenen "Yeniden Büyük Türkiye" konulu konferansta konuştu ve 16 Nisan'daki referandum ile ilgili olarak "Evet" demenin çok önemli olduğunu vurguladı.
 

AK Parti Kurucu Gençlik Kolları İl Başkanı Aydın Kahraman, AK Parti önceki dönem gençlik kolları il başkanlarından ve eski il başkan yardımcısı Mahmut Sami Doğancı, AK Parti önceki dönem gençlik kolları başkanı Emre Dilek, yaptıkları ortak açıklamada, Şevki Yılmaz'ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek şunları kaydettiler:

"Şevki Yılmaz; ülkemiz ve ümmet için bir değerdir. Bu değerlerin kıymeti yaşarken bilinmelidir. Onlar dava yolunda hesap içerisinde olmadan sırf lillah için koştular ve gayret gösterdiler. Şevki Yılmaz Hocamız Erbakan-ı Sani'dir. Erbakan hocamızın siyasi yanını ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın ilmi yanını da Şevki Yılmaz hocamız temsil etmektedir dersek umarız isabet etmişizdir. Şevki Yılmaz hocamız asrın Said'idir, Akif'idir, Necip'idir. Şevki Yılmazların çilesi ve emeği olmasaydı Türkiye bugünkü Türkiye olamazdı. İnanıyoruz ki onların emek verdiği bu yoldan asla vazgeçmeyeceğiz. İnanacağız ve inşallah durmadan koşacağız. Daha güzel yarınları ülkemiz hak ediyor. Biz geleceğin büyük Türkiye'sinin kurmak için bu yolda evet diyoruz."