Ensar Vakfı gönüllüleri Çekmeköy'de buluştu: Ensar Vakfı Çekmeköy Şubesi açıldı


 

26 Aralık Cumartesi günü Çekmeköy'de Ensar Vakfı Gönüllüleri buluştu: Ensar Vakfı Çekmeköy Şubesi ve Çekmeköy Öğrenci Misafirhanesi açıldı.

Açılış programı sözlerin en güzeli olan Kuran'ı Kerim tilaveti ile başladı. Yaptığı konuşmada Ensar Vakfı Çekmeköy Şube Başkanı Selami Sarıkaya kuruluşta desteklerinden dolayı Çekmeköylülere teşekkür etti. Sarıkaya, kurulduğu günden bu yana tek amacı değerli insan yetişirmek olan Ensar Vakfı'nın Çekmeköy'de buunmasına vesile olan gönüllülere tek tek teşekkür etti ve kendilerini kucaklayan Çekmeköylülere en iyi şekilde hizmet edeceklerinin altını çizdi.

Ensar Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı İsmail Cenk Dilberoğlu Çekmeköy ise: "Bizler de Ensar olmak istiyoruz diyen herkese, şubeleşmek isteyen Türkiye'nin her yerinde her gönüllüye, kapımız açık, yardım elimiz açık." dedi ve projeleriyle, seminer ve eğitimleriyle Ensar Vakfı'nın değerli insan yetiştirme yolunda ülkenin her bölge ve noktasında çalışmalarına dur durak bilmeden devam ettiğini belirtti.

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz: Tüm bu gönüllü çalışmalar sadece Allah Rızası için. Başka hiç bir karşılık gözetilmeden insanların el ele vermesiyle hayırlı bir iş için birliktelite hareket eden Çekmeköylülülere teşekkür ederim. Böylesi güzel işlerde asıl başarı Milletindir, dedi.

Ensar Vakfı Çekmeköy Şubesinin açılış programında konuşan Ak Parti İstanbul Milletvekili Belma Satır: "Gençleri göz ardı etmeyen amacı gençlik olan tüm çalışmaları destekliyoruz. Çünkü gençler bizlerin geleceğidir." diyerek sözlerine devam etti.

Ak Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz: "Ensar Vakfı; Allah rızası ve Peygamber sevgisi ile gençlerimiz için yola çıktı. Bu yolda ilerlemek ve Ensar ile birlikte yürümek, desteklemek lazım.." dedi.

Ak Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan: "Ensar Vakfı'nın toplumun dinamiği olan gençler için çalışmalar yapması, geliştirmesi ve devam etmesi takdire şayan." diyerek toplumun dinamiği olan gençler için atılan her doğru ve güzel adımın daha güzel bir geleceği inşa ettiğini belirtti.

Ensar Vakfı Çekmeköy Şubesi açılış programı Çekmeköy Yeşilkayakar Camii İmam Hatibi Cafer Cici'in hayır ve bereket duasıyla sona erdi.

Haberin Galerisi