Ensar Vakfı Ankara Şubesi'nden TBMM Başkanı Sn. Cemil ÇİÇEK'e Nezaket Ziyareti


_1045552212014_


Ensar Vakfı Ankara Şubesi Yönetim Kurulu ve İstişare Kurulu olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanımız Sn. Cemil ÇİÇEK?e nezaket ziyareti gerçekleştirdik?

 

Ensar Vakfı Ankara Şube Başkanı Sn. Av. Ercan POYRAZ başkanlığında gerçekleşen ziyarete Yönetim Kurulu Üyelerinden Eğitimci Mustafa Uludağ, Genel Müdür Naim Gürhan KESKİN, Genel Müdür Münip KARAKILIÇ, Genel Müdür Necmettin TAHİROĞLU, Av. Mehmet BOYNİKAR, Av. Fatih ALTUNTAŞ, Eğitimci Metin AKTÜRK, Bayram Ali KELEŞ, Taner BOZKURT, Salim İNAL, Nihat DEMİR, Yahya ŞANLIER, İstişare Kurulu Üyelerinden Milletvekili Feyzullah KIYIKLIK, Milletvekili Osman ÇAKIR, Milletvekili Hasan KARAL, Milletvekili Tülay SELAMOĞLU, Milletvekili Gülay SAMANCI, Milletvekili Nurcan DALBUDAK ve Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin DOĞAN katıldı.

 

Nezaket ziyaretimizde Sayın Meclis Başkanımıza, Ensar Vakfı olarak eğitim, kültür, barınma ve teşkilatlanma çalışmalarımız hakkında bilgi verdik. İnisiyatif alan, kendini yetiştirmiş, milli ve manevi değerlere sahip yeni nesillerin yetişmesi konusundaki çalışmalarımızdan ve projelerimizden bahsettik.

 

Sivil toplum çalışmalarının, hak arama ve adalete ulaşma adına insanlara yol gösterdiğini vurgulayan Sayın Meclis Başkanımız, demokrasi ve ilerleme için yapılan sivil toplum çalışmalarının önemli olduğunu söyledi. Düşünce ve yaşayışlarına yapılan baskılar, haksızlıklar ve zulümler karşısında insanların bir olmasının gerekliliğinden bahseden Sayın Meclis Başkanımız, geçmişte yaşadığı tecrübelerden örnekler verdi.

 

Sayın Meclis Başkanımız, Ensar Vakfı?nın eğitim öğretim, barınma başta olmak üzere kültürel alanda nitelikli çalışmalar yürüten bir vakıf olduğuna değinerek başarı dileklerini iletti.