Ensar Vakfı Adana Bölge Toplantısı 7 Şubenin katılımıyla gerçekleşti


Ensar Vakfı Adana Şubesi'nin ev sahipliğinde gerçekleşen 7. Bölge toplantısı 7 Şubenin katılımıyla 5 Aralık Cumartesi günü gerçekleşti.

 

Kuran'ı Kerim tilavetiyle başlayan program Adana Şube Başkanı Yalçın Çelik selamlama konuşması ile devam etti.

 

Çelik, Adana Şubesi olarak gençlerle ilgili yaptıkları çalışmaları, hedeflerini ve elde ettikleri başarıları dile getirdi. Adana Şubesinin son dönemde spor alanında çalışmaları ve gençlerin ulusal ve uluslararası başarılarıyla anıldığını belirten Çelik çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini belirtti.

 

Ensar Vakfı Genel Müdürü Hüseyin Kader: "Biribirimizle daha fazla görüşerek aramızdaki bağları geliştirerek sıkı tutmalıyız" diyerek sözlerine birliktelik halinde daha güçlü bir şekilde toplumun her alanına ulaşılabileceğininin altını çizdi. "Bir Müslüman üzerine ne düşüyorsa onu yapmalı" diyen Kader, Ümmet ve Millet bilincine vurgu yaptı.

 

Değerler Eğitimi Merkezi'nden (DEM) uzman eğitmen Furkan Erdoğdu DEM Öğretmen Çalışmaları ile ilgili bir bilgilendirme sunumu gerçekleştirip şube başkanlarının sorularını yanıtladı.

 

Ensar Vakfı Teşkilat Koordinatörü Turan Koç ise Bölge Şubelerine denetim sonrası bilgilendirmelerde bulundu. Ardından ise Ensar Vakfı Kurumsal İletişim Koordinatörü Kerem Abadiinternet ve sosyal medya kullanımında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar hakkında bilgi paylaştı.

 

Ensar Vakfı Bölge toplantılarında detaylı çalışma ve verimliliği gözeterek, bölge toplantısına katılan şubelerin yıllık planlarını ve gerçekleştirdikleri etkinlikleri birlikte mütalaa etmelerini sağlıyor.

 

Ülke insanın manevî dinamiklerini zenginleştirmek, ilmi, fikri ve ahlaki yönden gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla kurulan Ensar Vakfı, “İyi İnsan” yetiştirme gayesi ile ülke çapında gerçekleştirdiği eğitim ve hizmet projeleriyle tanınıyor. Vakfın bölge toplantıları ise yeni projelerin geliştirilmesi ve şubeler arası etkileşim için büyük önem taşıyor. 

 

    

Haberin Galerisi