ENSAR VAKFI YALOVA ŞUBESİ AÇILDI


Ensar Vakfı Yalova Şubesi 20 Eylül 2014 cumartesi günü açıldı. Açılış nedeniyle Raif Dinçkök Kültür Merkezinde bir tören düzenlendi. Törene Hayrettin Karaman Hocamız, Yalova Milletvekili Temel Coşkun, Ensar Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı İsmail Cenk Dilberoğlu, Ensar Vakfı Kurucuları Ali Erilli, Ali Osman Emirosmanoğlu, Ahmet Karagöz ve Fatih Dereli, Mütevelli Heyet Üyemiz Ali Osman Erilli, Vakfımız Genel Merkez Yöneticileri, Kocaeli, Darıca ve Eskişehir Şube Yönetimlerimiz, Yalova protokolü, İl Müdürleri ve Ensar Vakfı gönüldaşları katıldı.

Program Hafız Mahmut Bilir?in okuduğu Kuran-ı Kerim ile başladı, Yalova Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Kahraman, Yalova Belediyesi Başkan Yardımcısı Rıdvan Acar, Yalova Şube Başkanımız Ali Ekber Polat, Mütevelli Heyet Başkanımız İsmail Cenk Dilberoğlu ve Yalova Milletvekili Temel Coşkun?un selamlama konuşmalarının ardından Prof. Dr. Hayrettin Karaman Hocamız bir konferans verdi.


Program sonrasında katılımcılar Hacı Kemal Fidan Camii Külliyesindeki Yalova Şube Merkezine geldiler ve burada yapılan dualar eşliğinde Yalova Şubemizin açılışı gerçekleştirildi. 

Yalova Şubemizin hayırlara vesile olmasını dileriz.