Ensar Vakfı Teşkilatlanma Toplantıları Çevrimiçi Olarak Yapılıyor


Türkiye genelinde 157 şubesi bulunan Ensar Vakfı, şubeleri ile istişare ve geliştirme toplantılarını pandemi nedeni ile internet üzerinden çevrimiçi olarak gerçekleşmeye devam ediyor. 

 

Normal şartlarda her yıl bölgelerdeki şubelerle yüz yüze toplantılar yapan Ensar Vakfı Teşkilatlanma Birimi bu yıl Covid-19 salgını nedeniyle yüz yüze toplantılar askıya alındı.  Pandemi kuralları dikkate alınarak online video konferans yöntemi ile gerçekleşen toplantılara Ensar Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Dr. Şener Ağaç’ın yanı sıra, Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Turan Koç,  teşkilatlanma personelleri Direktör Yardımcısı Rıdvan Değirmenci, Direktör Yardımcısı Okan Henden, Denetim ve Rehberlik Uzmanı Şener Soyal, Genç Ensar Sorumlusu Enes Kaşkaş, ilgili şube başkanı, yönetim kurulu üyeleri, şubedeki gençlik ve hanımlar komisyonu üyeleri katılım sağlarken çeşitli konular istişare ediliyor.

 

Bütün toplantılara bizzat katılarak başkanlık eden Ensar Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Dr. Şener Ağaç şubelerin talep ve önerilerini dinliyor. 2020 Kasım ayında başlatılan çevrimiçi toplantılarda bu güne kadar 142 şube ile toplantılar yapıldı. Toplantılarda, denetim ve rehberlik, şubelerde evrak düzeni, yapılan ve yapılacak olan faaliyetler, pandemi sonrası izlenecek stratejiler gibi birçok konu masaya yatırılarak istişare ediliyor.

Haberin Galerisi