Ensar Vakfı Şırnak Şubesi Kur`an-ı Kerim Ziyafeti ve İlahi Dinletisi Programı Düzenledi


Ensar Vakfı Şırnak Şubesi, Şırnak Üniversitesi Şehr-i Nuh Bilgi ve Değerler Kulübü ve Şırnak Üniversitesi İlahiyat Fakültesi organizasyonuyla Kur’an-ı Kerim Ziyafeti ve İlahi Dinletisi Programı 15 Temmuz Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

Programa, Şırnak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Emin Erkan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Abdülaziz Hatip, Genel Sekreter V. Doç. Dr. İbrahim Baz, İlahiyat Fakültesi Dekan V. Hüseyin Güneş, Ensar Vakfı Şırnak Şube Başkanı Doç. Dr. Fevzi Rençber akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan program, Şehr-i Nuh Bilgi ve Değerler Kulübü Başkanı Hasan Aksoy’un açılış konuşması ile devam etti. Ardından Şırnak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Emin Erkan yaptığı konuşmada, “Ramazan ayında bu tarz etkinliklerin yapılması çok yerinde olmuştur. Öğrenci kulüplerimizi bu azimli çalışmalarından ötürü tebrik ediyoruz ve öğrenci kulüplerimizden bu etkinliklerin artırılmasını talep ediyoruz. Şehr-i Nuh Bilgi ve Değerler Kulübüne teşekkürlerimi iletiyorum.” dedi.

Program öğrencilere hediye takdimi ve aile fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Haberin Galerisi