Ensar Vakfı Orta Karadeniz Bölge Toplantısı Yapıldı


Ensar Vakfı Orta Karadeniz Bölge Toplantısı, Erbaa şubesi ev sahipliğinde çevre il ve ilçe şubelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Ensar Vakfı Genel Müdürü Hüseyin Kader’in yanı sıra genel merkez birim temsilcilerinin hazır bulunduğu toplantıya Ensar Vakfı Tokat, Amasya, Çorum, Sivas, Yozgat, Erbaa, Niksar, Turhal şubelerinin başkanları ile Genç Ensar temsilcileri katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan bölge toplantısında açılış konuşmasını toplantıya ev sahipliği yapan Erbaa Şube Başkanı Durmuş Sezgin yaptı. Orta Karadeniz Bölge Toplantısı kapsamında Ensar Vakfı Denetim ve Rehberlik Uzmanı Şener Soyal, Şubelerde Denetim ve Rehberlik başlıklı bir sunum gerçekleştirdi. Ayrıca Ensar Vakfı Teşkilatlanma Koordinatörü Turan Koç tarafından Genel Kurul ve Delegelik konularında bilgilendirmeler yapıldı. Şubelerin kurumsal sosyal medya kullanımlarına yönelik kalıpların oluşturulması için yapılan çalışma kapsamında Ensar Vakfı Kurumsal İletişim Uzmanı Vahit Mahmat bir bilgilendirme sunumu gerçekleştirildi.

Katılan şube temsilcilerinin 2017-2018 faaliyet değerlendirmelerinin ardından Ensar Vakfı Genel Müdürü Hüseyin Kader’in "Ensar kimliğini taşımanın görev ve sorumlulukları" konulu konuşmasının ile Orta Karadeniz Bölge Toplantısı sona erdi.

Haberin Galerisi