Ensar Vakfı Körfez Şubesi`nden Öğrencilere Ödül


Ensar Vakfı'ndan Muhteşem Organizasyon Ensar Vakfı Körfez Şubesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Ödüllendirme ve iftar yemeğinin 3'sü Hereke'de yapıldı. Yoğun bir katılımla gerçekleşen program, Hereke Sümer İmam Hatip Ortaokulu bahçesinde düzenlendi.

İftar programına vakfın şube başkanı Özcan Efe'nin yanı sıra şube yönetimi, Ak Parti Körfez İlçe Başkan Yardımcıları İbrahim Çırpan, Fehmi Öztürk, 2016 yılı Dünya İkincisi 2017 yılı Avrupa Tekvondo Poomse Şampiyonu Şevval Yarar, Okul Müdürü Güven Özer, müdür yardımcıları ve idareciler, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

İftar programı okunan Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Öğrenciler altın, giyim çeki plaket ve kitap setiyle ödüllendirildi. Düzenlenen iftar programı sonunda Hereke Sümer İmam Hatip Ortaokulu'nda okul birincisi, ikincisi ve üçüncüsüne, 6 ve 7'nci sınıflarda birinci ve ikincilere, 8'inci sınıflarda da birinci, ikinci ve üçüncü olma başarısı gösteren öğrenciler ile okulda görev yapan öğretmenler Ensar Vakfı Körfez Şubesi tarafından ödüllendirildi.

Öğrencilere ve okuldaki öğretmenlere altın, kıyafet çeki ve çeşitli hediyeler takdim edildi.

"Gençler sizler Türkiye'nin teminatısınız." 

Yapılan iftarın ardından yemeklerin yenilmesi sonrasında açıklama yapan Ensar Vakfı Körfez Şube Başkanı Özcan Efe, "Bugün çok özel bir durum için burada toplanmış durumdayız. Hem orucumuzu birlikte açmak, hem de okulumuzdan eğitim gören gençlerimizin başarısına ortak olmak istedik. Bizleri bu özel akşamda bizi yalnız bırakmayan eğitimci dostlarıma, velilerimize ve öğrencilerimize şükranlarımı sunuyorum. Gençler şunu sakın unutmayın sizler Türkiye’nin teminatımız. "dedi.

OKULDA DERECEYE GIRENLER

1. Canan MATUR

2. Ebrar IŞIK

3. Hümeyra YAZICI

6. SINIFLAR DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER

1. Hiranur HASIRCI

2. Ömer Asaf SARIBOĞA

7. SINIFLAR DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER

1. Taha Yasin ASCAN

2. Şevval YALÜMİŞ

Haberin Galerisi