Ensar Vakfı İzmir Bölge Toplantısı


Ensar Vakfı İzmir Bölge Toplantısı, Ensar Vakfı İzmir Şubesinin ev sahipliğinde Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Açılış konuşmasını Ensar Vakfı İzmir Şube Başkanı Yakup Eker gerçekleştirdi.Sonrasında Denetim ve Rehberlik Uzmanı Şener Soyal, "Şubelerde Denetim ve Rehberlik" sunumu ile şubelerin evrak ve muhasebe düzenleri nasıl olmalı, bununla alakalı bilgi aktarımını yaptı.

Ardından Şubeler Koordinatörü Turan Koç "Genel Kurul ve Delegelik" sunumu gerçekleştirdi. Toplantının devamında Kurumsal İletişim Birimi'nden Kübra Gülsoy'un "Sosyal Medya Bilgilendirme" sunumu oldu. Şubelere sosyal medyanın gücünü anlattı ve bu gücün nasıl kullanılması gerektiği hakkında bilgiler verdi. Ardından Ensar Vakfı İzmir Bölge Toplantısına katılan Ensar Vakfı Manisa, Nazilli, Denizli, İzmir, Turgutlu, Aydın, Akhisar, Soma ve Selendi Şubeleri yıl boyu yaptıkları faaliyetleri anlattı.

Öğleden sonraki oturumda ise Hanımlar Komisyonu Sorumlusu Ceyda Merdan "Şubelerdeki Hanım Yapılanmaları" hakkında bilgi verdi. Sonrasında Genç Ensar Kız Komisyonu Sorumlusu Sümeyye Soyal, Genç Ensar Kız Komisyonu ve Gülümseten Emek projesinin tanıtımını şubelere anlattı. 

Program, Ensar Vakfı Genel Müdürü Hüseyin Kader'in Ensar Vakfı 2017-18 yılı faaliyetlerini değerlendirme konuşmasıyla sona erdi.  

Haberin Galerisi