Ensar Vakfı İstanbul Bölge Toplantısı gerçekleşti


_1756571712015_

İstanbul çapında 21 şubesi bulunan Ensar Vakfı, Olağan İstanbul Bölge Toplantısı Ensar Vakfı Genel Merkezi?nde gerçekleştirdi 17 Ocak Cumartesi günü; Ataşehir, Bahçelievler, Bakırköy, Beykoz, Beylikdüzü, Çatalca, Çekmeköy, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şişli, Tuzla ve Üsküdar Şubelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Merkez yönetimden ise Ensar Vakfı Genel Müdürü Hüseyin Kader, Şubeler Koordinatörü Turan Koç, Teşkilatlanma ve Organizasyon Sorumlusu Fatih Yıldız, Muhasebe Uzmanı Murat Aslan, Muhasebe Uzmanı Yardımcısı Reşat Bağbakan, Erkek Yurtları Müdürü Rıdvan Değirmenci, İHL Yemek Hizmetleri Koordinatörü Kadir Karabulut ve Sosyal Medya Uzmanı Kerem Abadi katıldı.

_1757261712015_

Açılış konuşmasının Ensar Vakfı Genel Müdürü Hüseyin Kader?in yaptığı toplantı; şubelerin faaliyetlerinin karşılıklı değerlendirilmesi, tavsiyeler ve şubeler arası yardımlaşma çerçevesinde gerçekleşti. Şube başkanlarının fikir ve önerileri yine karşılıklı olarak değerlendirildi.

_1757501712015_

Toplantı sonunda ise mizah sanatçısı Recep Demirkaynak katılımcılara yaklaşık bir saatlik bir motivasyon gösterisi sundu.

Ülke insanın manevî dinamiklerini zenginleştirmek, ilmi, fikri ve ahlaki yönden gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla kurulan Ensar Vakfı, ?İyi İnsan? yetiştirme gayesi ile ülke çapında gerçekleştirdiği eğitim ve hizmet projeleriyle tanınıyor. Vakfın bölge toplantıları ise yeni projelerin geliştirilmesi ve şubeler arası etkileşim için büyük önem taşıyor.

_1758291712015_

Ensar Vakfı Bölge toplantılarında detaylı çalışma ve verimliliği gözeterek, bölge toplantısına katılan şubelerin yıllık planlarını ve gerçekleştirdikleri etkinlikleri birlikte mütalaa etmelerini sağlıyor.