Ensar Vakfı Çaycuma Şubesi Eğitime Destek Platformu Toplandı


Ensar Vakfı Çaycuma Şube Başkanı Adem İnam'ın İlçe Koordinatörü olduğu Eğitime Destek Platformu toplantısı, Ensar Vakfı Çaycuma Şube binasında gerçekleşti.

Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Gökhan İncircioğlu, Önder (İmam Hatipler Derneği) İlçe Temsilcisi İsmail Çelebi, Tügva (Türkiye Gençlik Vakfı) İlçe Temsilcisi İsmail Taşkıran, İlim Yayma Cemiyeti İlçe Temsilcisi Mustafa Kocaoğlu, İmam Hatip Lisesi Müdürü Mehmet Kocaslan katıldı.

Eğitime Destek Platformu İlçe Koordinatörü Adem İnam yaptığı açıklamada, "Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeniyle yaklaşık beş aydır yüz yüze yapamadığımız toplantımızı çok şükür gerçekleştirdik. Gerçekleşen toplantıda; Eba ve Zoom üzerinden verilen dersler, ilçemizdeki inşaatları devam eden İmam Hatip Ortaokul, Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi inşaatlarının son durumları konuşuldu. Bir an önce bu pandemi döneminden kurtularak öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin çok özledikleri okulllarına, sıralarına ve arkadaşlarına kavuşarak normal örgün öğretime geçilmesini diliyorum." dedi.

Eğitime Destek Platformu İlçe Koordinatörü Adem İnam, platform toplantısına katılan herkese teşekkür ederek önümüzdeki ayları takiben toplantıların devam edeceğini belirtti.