Ensar Vakfı Ataşehir Şubesi Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Hizmete Açıldı


Düzenlenen açılış törenine Ataşehir Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu, Şile İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özen, Ataşehir Müftüsü Şakir Pinal, Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Mustafa Naim Yağcı, Onur Konuğu Mustafa Demirkan ve Ensar Vakfı Genel Müdürü Hüseyin Kader ve Ensar Vakfı Şube Başkanları katılım gösterdi.

Konferans Salonu'nda gerçekleşen açılış programında konuşma yapan Ensar Vakfı Ataşehir Şube Başkanı Mükayil Bektaş, öğrenci yurdu ve gençlik merkezi projeleri ile yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdi. İlçe Müftüsü Şakir Pinal, Ataşehir Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu ve AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av. Naim Yağcı'nın konuşmalarının ardından İBB Mehteran Takımının gösterisi ile birlikte katılımcı protokolün eşliğinde açılış kurdelesi kesildi.

Konumu itibari ile yakınında bulunan Yeditepe Üniversitesi, Acıbadem Üniversitesi ve Marmara Üniversitesi gibi eğitim kurumlarında öğrenim gören öğrencilerin faydalanabileceği yurt 100 kişilik kapasiteye sahip. Kahvaltı ve akşam yemeği imkanları da sunan Ensar Vakfı Ataşehir Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu, öğrencilere tek kişilik, üç ve dört kişilik oda seçenekleri de sunuyor.