Ensar Gençlik Yaşam ve Spor Merkezi Açıldı!


Özellikle 5’i Lise 7’si Ortaokul olmak üzere toplamda 12 tane imam-hatip öğrencilerine burs veren Ensar Vakfı Kağıthane Şubesi, birçok imam hatipli öğrenciye burs vererek bu sorumluluğu yerine getirmeye devam ederken bir yandan da değerler eğitimi almaları için programlar düzenliyor ve yeni hizmet binaları açmaya devam ediyor.

Ensar Vakfı Kağıthane İlçe Başkanı Aziz Gündoğdu, “Ensar Gençlik Yaşam ve Spor Merkezi ve Genç Ensar Kıraathanesi Kağıthane’mize hayırlı olsun. Ensar Gençlik Yaşam ve Spor Merkezinde; Fitness Salonu ve Saunamız mevcuttur. Fitness kayıtlarımız başlamıştır. Genç Ensar Kıraathanesinde ise; kütüphane, ders çalışma ortamı, cafe, masa futbolu, ücretsiz wifi bulunmaktadır. Gençlerimize sporun yanında ücretiz çay, ücretsiz wifi hizmeti, söyleşiler, okuryazar buluşmaları, özel takviye dersler vererek hizmet edeceğiz.” dedi.

Gündoğdu, “Son dönemlerde Türkiye’nin çok ciddi bir süreç geçirdiğini; altı yapı, üst yapı, eğitim, sağlık ve kültürel alanda bir değişim ve dönüşüm süreci yaşandığını; iyi yetişmiş, bilgili, donanımlı ve kültürlü gençlere ihtiyaç vardır. Ensar Vakfı olarak hayırlı hizmetler yapmaya, ülkemize faydalı öğrenciler yetiştirmeye çalışıyoruz.” dedi. 

Haberin Galerisi