DOĞUM GÜNÜN BIZE KUTLU OLDU, YA RASULALLAH!


Yüreğimin içinden bir bağ geçiyor: ucunda SEN!

 

Biz günlerdir uğraş veriyoruz. 40 öğrenci 3 gün çalıştık, gece 12' lere , 03:30' lara kadar. Öğrencilerimizden kimisi sınavlarından, kimisi evci çıkışından, keyfinden ve rahatından feragat etti. Bütün eller senin için birleşti. Saatlerce emek verdik: senin için ve Rabbimizin rızası için! Ve hiçbir yorgunluğumuz bu kadar tat vermemişti bize.

Ellerimizle 2400 kurabiye yaptık, yanlarına da " Seni seviyoruz, ya Rasulallah! "deyip senin derin içre derin sözlerini özenle iliştirdik. Binlerce insanın dilinden, aklından ve yüreğinden seni gecirmeyi diledik.Aallah'a hamd olsun ki duyurdu kalbimize seni; başka kalplere de duyurmak istedik sevgini.

Yol yürüyenindir. Yürüdük o yolu, ya Rasulallah! Dört ilçede 2000 hadisi şerifle seni zihinlere ve kalplere düşürdük. Düşürdük ya Rasulallah! en az 2000 kişi seni sevdiğini söyledi.

Salavatı şerifeyi söyleyenlerin selamını meleklerin kendine ilettiğini söyleyen sen! Bu amelimizi de ulaştırmıştır melekler sana. Ulaştırmıştır değil mi ya Rasulallah!

YA RASULALLAH, senin için nokta kadar bir şay yapabildiysek ve bir hayata sana dair nokta kadar iz bırakabildiysek bu, ömrümüzün mutluluğudur. Seninle buluşacağımız, billur sesini duyacağımız günü sabırsızlıkla bekliyoruz.


_115424252014_