Lösemili Çocuklar Haftası Unutulmadı: Her Gün Yanlarındayız!


Genç Ensar Bolu, Lösemili Çocukları unutmadı. Lösemili Çocuklar Haftası etkinliği kapsamında Bolu Genç Ensar üyeleri, Bolu Lösemili Melekler ve Kanserle Mücadele Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Eğitim Derneği üyeleri ile bir araya geldi.

Geçtiğimiz Lösemili Çocuklar Haftası münasebeti ile Genç Ensar Bolu üyeleri, Bolu Lösemili Melekler ve Kanserle Mücadele Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Eğitim Derneği üyeleri ile bir araya geldi. Lösemi hastası olan aileler ile bir araya gelen Genç Ensar Bolu üyeleri programa katılan aileler ile ilk önce yemek yedi. Yemeğin ardından açılış ve takdim konuşmalarını Genç Ensar Bolu Sorumlusu Harun Yıldız gerçekleştirdi. Konuşmasında ‘’Lösemi hastası olan bütün kardeşlerimizin ve büyüklerimizin her zaman yanındayız.’’ mesajı veren Harun Yıldız ardından Bolu Lösemili Melekler ve Kanserle Mücadele Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Eğitim Derneği Başkanı Muhammed Ali Kıvrak konuşmasında Genç Ensar Bolu üyelerine sonsuz şükranlarını sundu.

Konuşmaların ardından Genç Ensar Bolu mensupları tarafından hazırlanan eğlence programına geçildi. Lösemili çocuklar ile 2 saatlik eğlence programının ardından verilen hediyeler ile program sonlandırıldı.

Haberin Galerisi