Bayramlaşma Merasimi


Ensar Vakfı Geleneksel Bayramlaşma Programımız 18.07.2015 Cumartesi günü (Bayramın 2.günü) Ensar Vakfı Genel Merkez binamızda gerçekleşti.

Misafirlerimizle öğle namazı sonrası vakfımızda ikram edilen öğle yemeğinin ardından konferans salonunda toplanıldı. Ramazan Alparslan hocamızın okuduğu Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan program, Ensar Vakfı Genel Müdürü Hüseyin Kader’in sunumuyla devam etti.

TURKEN Londra Çalışmalarını takip ve koordine eden Hakan Camuz’un konuşmasının ardından, TÜRKEN ABD Başkanı Dr. Halil Mutlu’ya söz verildi. Ardından sırayla; Emekli Din Görevlileri ve Öğretmenleri Derneği Bşk. İlahiyatçı Vasfi Kösebey, Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz, Ensar Vakfı Kurucularından ve Ak Parti İstanbul Milletvekili Feyzullah Kıyıklık, Ensar Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı İsmail Cenk Dilberoğlu vakıf faaliyetleri ile ilgili konuşması sonrası son olarak İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş bey’in bayram konuşması ardından vakfımızda okunan 159 adet hatimin duasını yapmak üzere Ali Gürbüz Akyüz hocamızın duasıyla ve toplu bayramlaşma merasimi ile programımız sona erdi.

Haberin Galerisi