MÜLAKAT TARİH VE SAATLERİ


Değerli Velimiz ve Öğrencimiz,

Ensar Vakfı Karabük Şubemizin apartlarına yerleştirilecek öğrencilerimizin  mülakatı (Öğrenci ve/veya Velilerimizle Görüşme) 1-5 Eylül 2014 tarihleri arasında ve 11:00 - 17:00 saatleri arasında Vakfımızın Karabük Şube Merkezinde yapılacaktır. 

Mülakat tarihi velilerimize ek külfet getirmemek için başvuruların çoğunluğunu oluşturan ve Karabük Üniversitesine bu yıl kayıt hakkı kazanan öğrencilerimizin kayıt tarihleri ile aynı tarihe getirilmiştir. Üniversiteye kayıt için gelecek öğrenci ve velilerimizin kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra Şube Merkezimize gelerek bizlerle görüşmeleri gerekmektedir. Yapılan mülakat sonrasında değerlendirme komisyonumuzca apartlarımızda kalma hakkı kazanan öğrencilerimiz web adresimizde ilan edilecektir.  

Ara sınıflardan müracaat eden öğrencilerimizin de aynı tarihte İlimize gelerek mülakata katılmaları gerekmekle birlikte, bu tarihte ilimize gelmeleri mümkün olmayan ve mazeretleri uygun görülen öğrencilerimizin telefonla bizzat kendileri, velileri ve referans gösterdikleri kişiler aracılığı ile görüşme sağlamaları halinde değerlendirme yapılabilecektir.

 

Müracaat ettiği halde mülakat tarihleri içinde hiçbir şekilde bizimle irtibat kurmayan öğrencilerimiz Vakıf Şubemizin apartlarından yararlanamayacaklardır. 

Kayıt hakkı kazanan öğrencilerimizin yapacakları iş ve işlemler Başvuru Takvimi'nde belirtilmiştir.

 

Mülakatın Yapılacağı Adres: 

 

Ensar Vakfı Karabük Şube Merkezi

Hürriyet Mh. Zonguldak Cad. Tüccarlar Koop. No:109 KARABÜK

(Karabük Dolmuş Durakları Yanı)

 

Web Adresi   twitter   facebook

 

ONLİNE BAĞIŞ

 

BAĞIŞ EFT/HAVALE

 

VAKIFBANK IBAN : TR 72000 1500 15800 73021 49819