"Nevşehir" Arama Sonuçları

Şehzade Kültür ve Sanat Merkezi Projesi

Ensar Vakfı Amasya Şubesi, Şehzade Kültür ve Sanat Merkezi projesi ile Amasya`da okuyan lise ve üniversite öğrencilerine çeşitli dallarda kursların yanı sıra sosyal ve kültürel geziler düzenledi.

Sosyal Refah Devleti ve Toplumsal Huzur

Ensar Vakfı Eyüpsultan Şubesinin her ay tertip ettiği `Eyüpsultan Söyleşileri` programının bu ay ki konuğu Eyüpsultan Kaymakam`ı Abdullah Dölek`ti.

Nevşehir`de Namazla Diriliş`in ikinci 10 yılı başlıyor

İnsanları namaza teşvik etmek ve toplumda namaz bilinci oluşturmak için kurulan Namazla Diriliş Platformu 1. On Yılını Geride Bıraktı. İkinci On Yıl Anadolu da Nevsehirden Başlıyor.Nevşehirde Yoğun Bir İlgiyle Karşılanan Namazla Diriliş Programları Birinci On Yıl da Nevsehir Merkez İlçeler Ve Kasabalarimizda Halkımızın Teveccühü Kazanmış Ve Salonlar Hinca hınç Dolmuştu.

Antalya Birlik ve Kardeşlik Platformu`ndan şehit ailelerine ziyaret

Antalya’da faaliyet gösteren farklı kesimlerden 27 STK’ nın bir araya gelmesiyle kurulan Antalya Birlik ve Kardeşlik Platformu (ANTBİRKAP) Yönetim Kurulu üyeleri ve üye STK temsilcileri ile birlikte 15 Temmuz şehit ailelerine taziye ziyaretinde bulunuldu.

Nevşehir`de gençlere 28 Şubat`ı hatırlatan Grup Genç konseri

Nevşehir’de 6 STK’nın bir araya gelmesiyle düzenlenen konserde 28 Şubat süreci ele alındı. Türkiye Gençlik Vakfı, Memur­Sen İl Temsilciliği, Enderun Eğitim Vakfı, İHH Nevşehir Temsilciliği, Ensar Vakfı Nevşehir Şubesi ve İlim Yayma Cemiyeti’nin ortaklaşa düzenlediği etkinlikte 28 Şubat’ın ülkemize yansımaları dile getirildi. Hiçbir zulmün bin yıl sürmeyeceğinin haykırıldığı program Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde düzenlendi. Gece de sahne olan Grup Genç’in konseri programa katılanların büyük ilgisini gördü.

Nevşehir`de `Hiçbir zulmün bin yıl sürmeyeceğinin haykırılacağı` program

Nevşehir’de 6 STK’nın bir araya gelmesiyle düzenlenecek olan programda 28 Şubat süreci ele alınacak. Memur­Sen İl Temsilciliği, Enderun Eğitim Vakfı, İHH Nevşehir Temsilciliği, Ensar Vakfı, İlim Yayma Cemiyetinin ortaklaşa düzenleyeceği etkinlikte 28 Şubat’ın ülkemize yansımaları dile getirilecek. Hiçbir zulmün bin yıl sürmeyeceğinin haykırılacağı program 28 Şubat 2016 Pazar günü Saat 20.00’ da Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde düzenlenecek.