"Namaz Gönüllüleri Platformu" Arama Sonuçları

Namazla Direniş Semineri

Ümraniye Şehit Erol Olçok Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu`nda Namazla Diriliş Semineri gerçekleştirildi.

Namazla Diriliş Platformu konuşmacıları Aksaray Belediye Başkanı Yazgı`yı ziyaret ettiler

ENDERUN, ÖNDER, MÜSİAD, MEFKÛRE, Memur-Sen, İlim Yayma Cemiyeti, Birlik Vakfı ve Ensar Vakfı desteği ile Aksaray’da Namaz Gönüllüleri Platformu tarafından ‘Namazla Diriliş İkinci On Yıl’ programına düzenlendi. Program öncesinde konuşma yapmak üzere Aksaray’a gelen fikir adamları ve yazarlar Abdülhamit Kahraman, Abdullah Yıldız, Ensar Vakfı Genel Müdürü Hüseyin Kader, Ramazan Kayan ve Metin Balkanlıoğlu program öncesinde Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı ziyaret etti.

`Namazla Diriliş İkinci On Yıl` organizatörü STK`lardan Aksaray Valisine ziyaret

Ensar Vakfı Aksaray Şubesi, Namaz Gönüllüleri Platformu, Genç Namaz Gönüllüleri Platformu, Aksaray Enderun, ASÜ Enderun, ÖNDER İmam Hatipliler Derneği, MÜSİAD Aksaray Şubesi, İlim Yayma Cemiyeti, Birlik Vakfı, Memursen ve Mekfüre Derneği tarafından ortaklaşa düzenlenen ‘Namazla Diriliş İkinci On Yıl’ konulu konferans programı için Aksaray’a gelen yazar ve konuşmacılar Abdullah Yıldız, Metin Balkanlıoğlu, Abdulhamit Kahraman, Hüseyin Kader, Mehmet Paksu ile program düzenleyici STK temsilcileri Aksaray Valisi Aykut Pekmez’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Namaz Gönüllüleri Platformu`nun `Namazla Diriliş` etkinlikleri ikinci on yıl programı Üsküdar`da gerçekleşti

Namaz Gönüllüleri Platformu sözcüsü Abdullah Yıldız, `Bu hareketin amacı insanımızın yaklaşık yüzde 75 kadarının namaz kılamaması ve dolayısıyla bu insanların namazla buluşmasını sağlamak. Namazın önemini, namazın İslam`daki olmazsa olmazlığını ve namaza olan ihtiyacımızı anlatmak. Namaz kılanların ise namazı daha huşu içinde, daha gereği gibi, dosdoğru, Rabbimizin istediği ve Peygamber Efendimizin tarif ettiği gibi kılmalarını sağlamak` dedi.

Namaz Gönüllüleri Platformu “Salâ’dan Salât’a” diyerek ``Namazla Diriliş` seferberliğinin ikinci on yılını başlattı

Namaz Gönüllüleri Platformu, 19 Ağustos 2006 tarihinde başlattığı “Namazla Diriliş` seferberliğinin “İkinci On Yıl” etabını, 15 Temmuz 2016 şahlanışından da alınan heyecan ve ruhla, “Salâ’dan Salât’a” üst başlığı ile yeni bir boyuta taşıyor. İstanbul`un Batı ve Anadolu yakasında birer program planlayan platform; etkinliklerin ilkini 2 Aralık 2016 akşamı saat 20.00 de İstanbul-Başakşehir`deki Emin Saraç Kültür Merkezi`nde gerçekleştirdi. İkinci program ise 5 Aralık 2016 akşamı saat 19.30`da Üsküdar`daki Bağlarbaşı Kültür Merkezi`nde yapılacak.