"Marmaris" Arama Sonuçları

Sığla Ağaçları Altında Kitap Okudular

Ensar Vakfı Marmaris şubesi, `Sığla Kitap Kahve` isimli proje kapsamında, öğrencileri ile sığla ağaçları altında hem piknik yaptı hem de kitap okudu.

Yaşamak İçin İz Ara Semineri

Ensar Vakfı Marmaris Şubesi`nin her hafta düzenlediği Çarşamba Buluşmalarının bu haftaki konuğu Dr. İsmail Ekercin oldu.

Milli İrade Platformu: Direniş devam ediyor! Davamızın arkasındayız!

15 Temmuz Darbe Girişiminde bulunan ve Marmaris`te Cumhurbaşkanımıza suikast planlayan hainlerin yargılanmasına Muğla Ticaret Odası Salonunda devam edilmektedir.Platformumuz tarafından Vatanımıza, Milletimize, Devletimize ve Başkomutanımıza karşı yapılan haince saldırıyı protesto eylemi planlanmış olup, 9 Mart 2017 Perşembe günü saat 09:00`da protesto gösterisi, 10:30`da `MUĞLA TİCARET ODASI ARKA GİRİŞ KAPISINDA` ise MİLLİ İRADE PLATFORMU adına basın açıklaması yapılacaktır.Bilgilerinize sunar, çalışmalarınızda başarılar dileriz. Tarih : 09.03.2017 PerşembeSaat : 09:00 Protesto - 10:30 Basın AçıklamasıYer : MUĞLA TİCARET ODASI ARKA GİRİŞ KAPISI

Ensar Vakfı Başkanı`ndan Kemal Kılıçdaroğlu`na Cevap

Ensar Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Dilberoğlu, `Mağdur ailelere para verildiği, onları şikayetlerinden vazgeçirdiğimiz, baskı uyguladığımız gibi bir iddia var. Bu çok açık ve net bir iftiradır.` dedi.

Marmaris`te Aile İçi İletişim Yolları Semineri

Ensar Vakfı Marmaris Şubesi`nde Aile İçi İletişim Yolları başlıklı seminer Tefsir Sohbeti eşliğinde gerçekleşecek. 10 Şubat Çarşamba günü gerçekleşecek semineri tüm Ensar Vakfı Gönüllüleri davetlidir.