"Ensar Vakfı Antalya Şubesi" Arama Sonuçları

Ensar Vakfı 5. Büyük Türkiye Buluşması Antalya`da gerçekleşti

Evvelki yıl Bursa’da, geçtiğimiz yıl ise Ankara’da düzenlenen Ensar Vakfı Şubeleri Toplantılarının beşincisi bu yıl Ensar Vakfı Antalya Şubesi, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı veSerik Belediye Başkanlığı’nın ev sahipliğinde Antalya’da “Ensar Vakfı 5. Büyük Türkiye Buluşması” program başlığı altında yapıldı.

Antalya Birlik ve Kardeşlik Platformu`ndan şehit ailelerine ziyaret

Antalya’da faaliyet gösteren farklı kesimlerden 27 STK’ nın bir araya gelmesiyle kurulan Antalya Birlik ve Kardeşlik Platformu (ANTBİRKAP) Yönetim Kurulu üyeleri ve üye STK temsilcileri ile birlikte 15 Temmuz şehit ailelerine taziye ziyaretinde bulunuldu.

Gaziantep Gönüllü Kuruluşlar Platformu: Hain terör Türkiye`nin yükselişini durduramayacak

Memur - Sen ve Gaziantep Gönüllü Kuruluşlar Şube Başkanı Ahmet Gök, 20 Ağustos`ta, Beybahçe Mahallesi`ndeki kına gecesinde yapılan canlı bomba saldırısının hedefinin ülkenin birlik ve beraberliğini hedeflediğini ve 54 masum insanın bu kanlı saldırıda hayatını kaybettiğini, 64 kişinin de hastanelerde hayatta kalma mücadelesi verdiğini söyledi.

Ensar Vakfı Antalya Şubesi'nde Hadis Sohbetleri Yrd. Doç. Dr. Mehmet Dilek ile devam ediyor

Ensar Vakfı Antalya Şubesi'nde Hadis Sohbetleri devam ediyor. Akdeniz Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi Yrd. Dr. Mehömet Dilek'in katılımıyla Ensar Vakfı Antalya Şubesi'nde Ensar Bulışmaları bu hafta Hadis Sohbetleri eşliğinde devam edecek. 29 Aralık Salı günü saat 19:00'da Yener Ulusoy Bulvarı Nazmi okutur İş Merkezi Kat 3 (İhlas mağazı üstü) No: 10'da Muratpaşa, Antalya'da