"Enderun Eğitim Vakfı" Arama Sonuçları

GÜÇLÜ ve BÜYÜK TÜRKİYE İÇİN DEVAM!

Üyesi olduğumuz Milli İrade Platformu olarak, ülkemizin her alanda daha ileriye gitmesi, milli birlik ve beraberliğimizin devamlılığı için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan`a destek olmak amacıyla ‘Güçlü ve Büyük Türkiye İçin Devam’ bildirimizi kamuoyuna saygıyla duyururuz.

Nevşehir`de Namazla Diriliş`in ikinci 10 yılı başlıyor

İnsanları namaza teşvik etmek ve toplumda namaz bilinci oluşturmak için kurulan Namazla Diriliş Platformu 1. On Yılını Geride Bıraktı. İkinci On Yıl Anadolu da Nevsehirden Başlıyor.Nevşehirde Yoğun Bir İlgiyle Karşılanan Namazla Diriliş Programları Birinci On Yıl da Nevsehir Merkez İlçeler Ve Kasabalarimizda Halkımızın Teveccühü Kazanmış Ve Salonlar Hinca hınç Dolmuştu.

Nevşehir`de gençlere 28 Şubat`ı hatırlatan Grup Genç konseri

Nevşehir’de 6 STK’nın bir araya gelmesiyle düzenlenen konserde 28 Şubat süreci ele alındı. Türkiye Gençlik Vakfı, Memur­Sen İl Temsilciliği, Enderun Eğitim Vakfı, İHH Nevşehir Temsilciliği, Ensar Vakfı Nevşehir Şubesi ve İlim Yayma Cemiyeti’nin ortaklaşa düzenlediği etkinlikte 28 Şubat’ın ülkemize yansımaları dile getirildi. Hiçbir zulmün bin yıl sürmeyeceğinin haykırıldığı program Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde düzenlendi. Gece de sahne olan Grup Genç’in konseri programa katılanların büyük ilgisini gördü.

Nevşehir`de `Hiçbir zulmün bin yıl sürmeyeceğinin haykırılacağı` program

Nevşehir’de 6 STK’nın bir araya gelmesiyle düzenlenecek olan programda 28 Şubat süreci ele alınacak. Memur­Sen İl Temsilciliği, Enderun Eğitim Vakfı, İHH Nevşehir Temsilciliği, Ensar Vakfı, İlim Yayma Cemiyetinin ortaklaşa düzenleyeceği etkinlikte 28 Şubat’ın ülkemize yansımaları dile getirilecek. Hiçbir zulmün bin yıl sürmeyeceğinin haykırılacağı program 28 Şubat 2016 Pazar günü Saat 20.00’ da Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde düzenlenecek.