"Ahmet Bulut" Arama Sonuçları

Namaz Gönüllüleri Platformu`nun `Namazla Diriliş` etkinlikleri ikinci on yıl programı Üsküdar`da gerçekleşti

Namaz Gönüllüleri Platformu sözcüsü Abdullah Yıldız, `Bu hareketin amacı insanımızın yaklaşık yüzde 75 kadarının namaz kılamaması ve dolayısıyla bu insanların namazla buluşmasını sağlamak. Namazın önemini, namazın İslam`daki olmazsa olmazlığını ve namaza olan ihtiyacımızı anlatmak. Namaz kılanların ise namazı daha huşu içinde, daha gereği gibi, dosdoğru, Rabbimizin istediği ve Peygamber Efendimizin tarif ettiği gibi kılmalarını sağlamak` dedi.

Namaz Gönüllüleri Platformu “Salâ’dan Salât’a” diyerek ``Namazla Diriliş` seferberliğinin ikinci on yılını başlattı

Namaz Gönüllüleri Platformu, 19 Ağustos 2006 tarihinde başlattığı “Namazla Diriliş` seferberliğinin “İkinci On Yıl” etabını, 15 Temmuz 2016 şahlanışından da alınan heyecan ve ruhla, “Salâ’dan Salât’a” üst başlığı ile yeni bir boyuta taşıyor. İstanbul`un Batı ve Anadolu yakasında birer program planlayan platform; etkinliklerin ilkini 2 Aralık 2016 akşamı saat 20.00 de İstanbul-Başakşehir`deki Emin Saraç Kültür Merkezi`nde gerçekleştirdi. İkinci program ise 5 Aralık 2016 akşamı saat 19.30`da Üsküdar`daki Bağlarbaşı Kültür Merkezi`nde yapılacak.

DEĞERLER EĞİTİMİ SEMİNERİ

Degerler egitimi kapsaminda namaz platformu üyesi AHMET BULUT Bingöl selahaddin eyyübi imam hatip anadolu lisesi ögrencilerine seminer verildi.

DEGERLER EGITIMI

Degerler egitimi kapsaminda namaz platformu üyesi AHMET BULUT Bingöl selahaddin eyyübi imam hatip anadolu lisesi ögrencilerine seminer verildi.