"15 Temmuz Darbe Girişimi" Arama Sonuçları

Ensar Vakfı Ankara Şube Başkanı Ercan Poyraz: Milletimiz 15 Temmuz ihanetini unutmayacak

Milli İrade Platformu adına Ensar Vakfı Ankara Başkanı avukat Ercan Poyraz, 15 Temmuz`da ordunun içine yuvalanmış asker görünümlü teröristlerin aziz millete yönelik kanlı bir darbe girişiminde bulunduğunu, gözü dönmüş teröristlerin başta TBMM olmak üzere Cumhurbaşkanlığı Külliyesi, Genelkurmay Başkanlığı, TRT ve TÜRKSAT gibi birçok kurumu ele geçirmeye çalıştığını söyledi. Darbecilerin, tankları vatandaşların üzerine sürdüğünü, istikbali için sokağa çıkan insanları şehit ettiğini söyleyen Poyraz, `Milletimiz acı da olsa bu tecrübesini hem koruyacak hem de nesiller boyunca aktaracak, iradesinin, devletinin ve mücadelesinin bekçisi olacaktır. 15 Temmuz`da kanımızla ve canımızla verdiğimiz destansı mücadelenin hukukla perçinleşmesi için bugün görülecek olan TÜRKSAT davası ve bütün FETÖ davalarının da sonuna kadar takipçisi olacağız.`

STK`lar Milli İrade Platformu`nun Muğla basın bildirisinin ardından bir araya geldiler

Muğla`da basın bildirisinin ardından, Milli İrade Platformu çatısında buluşan 300 STK’nın gönüllüleri, 15 Temmuz Darbe Girişimi gazileri, Ensar Vakfı, ÖNDER, İlim Yayma Cemiyeti, İMH, Semerkand Vakfı, Yeni Dünya Vakfı, İMHAD, İH Platformu, Seydimder, Fetimder, Dimder, Köyimder, Mihder, Milimder, Mimder ve 15 Temmuz Derneği yetkilileri bir araya gelerek hasbihal edip değerlendirmelerde bulundular.

Milli İrade Platformu: Direniş devam ediyor! Davamızın arkasındayız!

15 Temmuz Darbe Girişiminde bulunan ve Marmaris`te Cumhurbaşkanımıza suikast planlayan hainlerin yargılanmasına Muğla Ticaret Odası Salonunda devam edilmektedir.Platformumuz tarafından Vatanımıza, Milletimize, Devletimize ve Başkomutanımıza karşı yapılan haince saldırıyı protesto eylemi planlanmış olup, 9 Mart 2017 Perşembe günü saat 09:00`da protesto gösterisi, 10:30`da `MUĞLA TİCARET ODASI ARKA GİRİŞ KAPISINDA` ise MİLLİ İRADE PLATFORMU adına basın açıklaması yapılacaktır.Bilgilerinize sunar, çalışmalarınızda başarılar dileriz. Tarih : 09.03.2017 PerşembeSaat : 09:00 Protesto - 10:30 Basın AçıklamasıYer : MUĞLA TİCARET ODASI ARKA GİRİŞ KAPISI

Niksar Ensar Vakfı, 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerimizi Anma Programı`nda santraç turnuvası düzenledi

Ensar Vakfı Niksar Şubesi anlamlı bir turnuva düzenledi. Programa Milli Eğitim Camiası ve Niksarlı vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Ensar Vakfı Niksar Şube Başkanı Çetin Kaya, Turnuvaya Katılan sporculara `15 Temmuz`da hainlerin Şah`ı yok etme hamlesini Yüce Allah`ın yardımı ile milletimiz bertaraf etti. Rabbim bu milletin birliğini daim etsin inşallah ve bir daha hainler Şah`ı yeme teşebbüsünde bulunma cesaretini gösteremezler. Hayat hain hamleleri bertaraf etme mücadelesidir. Şah`ı yedirmeyin hepinize başarılar diliyorum` dedi.

Ensar Vakfı Çorum Şubesi`nin STK işbirliği ile `Müslümanların Kudüs İmtihanı` paneli yapıldı

Ensar Vakfı Çorum Şubesi, Cihannüma Derneği, Yeryüzü Adalet ve İnsan Hakları Derneği (YAİDER) ile Yeryüzü Avukatları Derneği (YAD), İlim Yayma Cemiyeti, Ensar Vakfı Çorum Şubesi, Türkiye Gençlik Vakfı, Çorum İmam Hatip Okulları Mezunları ve Mensupları Derneği, Hitit Akademi Derneği ve Derman Derneği’ninişbirliğinde düzenlenen panelde, Müslümanlar’ın ilk kıblesinin içinde bulunduğu durum ele alındı. Düzenlenen programa Çorum halkı büyük ilgi gösterdi.

Ensar Vakfı 5. Büyük Türkiye Buluşması Antalya`da gerçekleşti

Evvelki yıl Bursa’da, geçtiğimiz yıl ise Ankara’da düzenlenen Ensar Vakfı Şubeleri Toplantılarının beşincisi bu yıl Ensar Vakfı Antalya Şubesi, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı veSerik Belediye Başkanlığı’nın ev sahipliğinde Antalya’da “Ensar Vakfı 5. Büyük Türkiye Buluşması” program başlığı altında yapıldı.

Tekirdağ Ensar Vakfı`nın düzenlediği `15 Temmuz Öncesi ve Sonrası Darbe Girişimi` konferansında Metin Külünk`ün konuşması büyük ilgi gördü

Tekirdağlı vakıf gönüllülerinin buluştuğu konferansta konuşma yapan Külünk, bizzat tecrübe ettiği örneklerin yanı sıra Türkiye genelinde 15 Temmuz Darbe Girişimi`nin öncesindeki atmosferi merhale merhale anlatarak girişim anında ve sonrasındaki durumu dinleyicilere aktardı. Külünk, Türkiye`nin geniş siyasi kültür yelpazesine çeşitli güzellemeler ile değindi.

Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Fethi Ahmet Polat, Malatya`da 15 Temmuz ve İdeal Gençlik konferansı verdi

Malatya İl Özel İdare Salonunda gençlerle buluşan Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Fethi Ahmet Polat, 15 Temmuz ve İdeal Genç başlığı altında bir konferans gerçekleştirdi. Ensar Vakfı Malatya Şubesi tarafından organizasyonu yapılan geceye üniversite öğrencileri ve Malatyalılar yoğun ilgi gösterdi. Konuşmanın ardından Ensar Vakfı Merkezine geçen Rektör Polat, burada STK gönüllüleri ile bir araya geldi.