Ensar Vakfı Ankara Şubesi`nin Türkiye`nin Terörle Mücadelesi Konulu Konferansı


Ensar Vakfı’nın düzenlemiş olduğu Ensar Buluşmaları adlı programın bu haftaki konuğu İçişleri Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet Ersoy oldu. Ersoy, “ Türkiye’nin Terörle Mücadelesi “ konulu konferansı Ensar Vakfı Ankara Şubesi’nde gerçekleştirdi.

İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy Türkiye’nin Terörle Mücadelesi hakkında,”Ülkemizde birkaç yıldır yoğun bir şekilde terörle mücadele ediyoruz. Karşımızda olanların tek bir derdi var : Son devletimizi ortadan kaldırmak, hepimizi vatansız ve yurtsuz bırakmak. Bunların hiçbirinin bir diğerinden farkı olmadığını, FETÖ’sünün de, PKK’sının da, YPG’sinin de, DEAŞ’ın da hepsinin aynı yerden kumanda edildiğini ve tek bir gaye için kullanıldıklarını, bu toprakların da Suriyelileştirmek, bu toprakları da Iraklaştırmak ve hepimize huzur yerine, mutluluk yerine kan ve gözyaşı yaşatmak. Bunu engellemek içinse Cumhurbaşkanımızın ve milletimizin desteğiyle, Mehmetçiğimizin gayretiyle çok yoğun bir mücadele veriyoruz.” dedi.

Mehmet Ersoy, terörle mücadelenin sonuna kadar süreceğini belirterek, “Cumhurbaşkanımız önderliğinde devletimiz hiçbir fedakarlıktan kaçınmamaktadır. Bütün olumsuzluklara rağmen azim ve kararlılıkla ülkemiz dimdik yoluna devam etmektedir.” dedi.

Program, konuğumuz olan İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy adına dikilen fidanın sertifikasının takdimi ile sona erdi.

Haberin Galerisi