Şube Haberleri

Kim Olduğunuzu Biliyor musunuz?

Recep Demirkaynak, Ensar Vakfı Aksaray şubesi evsahipliğinde, imam hatip okulları öğrencilerine, “Kim Olduğunuzu Biliyor Musunuz?” programıyla farkındalık kazandırdı.

Namazla Diriliş Platformu konuşmacıları Aksaray Belediye Başkanı Yazgı`yı ziyaret ettiler

ENDERUN, ÖNDER, MÜSİAD, MEFKÛRE, Memur-Sen, İlim Yayma Cemiyeti, Birlik Vakfı ve Ensar Vakfı desteği ile Aksaray’da Namaz Gönüllüleri Platformu tarafından ‘Namazla Diriliş İkinci On Yıl’ programına düzenlendi. Program öncesinde konuşma yapmak üzere Aksaray’a gelen fikir adamları ve yazarlar Abdülhamit Kahraman, Abdullah Yıldız, Ensar Vakfı Genel Müdürü Hüseyin Kader, Ramazan Kayan ve Metin Balkanlıoğlu program öncesinde Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı ziyaret etti.

`Namazla Diriliş İkinci On Yıl` organizatörü STK`lardan Aksaray Valisine ziyaret

Ensar Vakfı Aksaray Şubesi, Namaz Gönüllüleri Platformu, Genç Namaz Gönüllüleri Platformu, Aksaray Enderun, ASÜ Enderun, ÖNDER İmam Hatipliler Derneği, MÜSİAD Aksaray Şubesi, İlim Yayma Cemiyeti, Birlik Vakfı, Memursen ve Mekfüre Derneği tarafından ortaklaşa düzenlenen ‘Namazla Diriliş İkinci On Yıl’ konulu konferans programı için Aksaray’a gelen yazar ve konuşmacılar Abdullah Yıldız, Metin Balkanlıoğlu, Abdulhamit Kahraman, Hüseyin Kader, Mehmet Paksu ile program düzenleyici STK temsilcileri Aksaray Valisi Aykut Pekmez’e nezaket ziyaretinde bulundu.

PANEL

MEDENİYETİMİZDE VAKIFLAR PANELİ

AKSARAY ŞUBESİ HAFTALIK FIKIH SOHBETLERİ

Aksaray Şubesinin Yrd.Doç.Dr.İbrahim PAÇACI hocamızın sunumuyla yapılan haftalık Fıkıh Sohbetleri her Pazartesi akşamı 19.30 da Vakıf Seminer salonunda gerçekleştirilmektedir.