Ensar Vakfı Adıyaman Bölge Toplantısı Gerçekleşti


Ensar Vakfı Adıyaman Bölge Koordinasyon Toplantısı Adıyaman Şubesi ev sahipliğinde gerçekleşti.

Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan toplantının açılış konuşmasını Ensar Vakfı Adıyaman Şube Başkanı Muzaffer Şimşek yaptı. Şimşek tanışma konuşmasında Adıyaman’da gerçekleşen bölge toplantısına gelen şubelerimize teşekkürlerini iletti. Adıyaman bölge koordinasyon toplantısına, Ensar Vakfı’nın Elazığ, Kilis, Gaziantep, Malatya, Doğanşehir, Siverek, Palu şubeleri katılım sağladı.

Açılışın ardından Ensar Vakfı’nın Genel Merkezi’nden Denetmen Şener Soyal, şubelerde denetim ve rehberlik alanında konuşma gerçekleştirerek şubelere bilgi verdi. Sonrasında ise Şubeler Koordinatörü Turan Koç, şubelerin evrak düzeni ve muhasebesi hakkında açıklamalarda bulunarak sunum gerçekleştirdi. Kurumsal İletişim Uzmanı Kübra Gülsoy da sosyal medya bilgilendirme sunumunun ardından şubelerin sosyal medya kullanımı hakkında açıklamalar yaptı.

Adıyaman Bölge Koordinasyon toplantısının öğleden sonraki oturumunda ise bölgelerin değerlendirmesi gerçekleşerek yaptıkları etkinlikler ve eğitimler hususunda açıklamalarda bulundular. Ayrıca yapılan projeler ile ilgili de bilgi veren şubeler, yeni projeler için hazırlıklı olduğunu bildirdiler. Şubelerin değerlendirmesinin ardından Ensar Vakfı Genel Müdürü Hüseyin Kader, 2017-2018 faaliyet değerlendirmesinde bulunarak hem genel merkezin hem de şubelerin etkinliklerinin durumundan bahsetti. Kader, şubelerin daha fazla etkinlik yapması gerektiği ve buna en yakınlarımızdan başlamamız gerektiğini söyledi. Gençlerimizin de yoğun katılımını sağlamanın önemini vurgulayan Kader, el birliği ile daha çok kişiye ulaşmamız gerektiğinin önemini vurguladı.

Koordinasyon bölge toplantısı çekilen toplu fotoğrafın ardından sona erdi.