6. Bölge Toplantısı Siirt'te


Ensar Vakfı Siirt 6. Bölge Toplantısı Siirt'de; Ensar Vakfı Siirt Şubesinin ev sahipliğinde yapıldı.

Toplantıya Ensar Vakfı Genel Merkezini temsilen; Genel Müdür Hüseyin Kader, Şubeler  Koordinatörü Turan Koç, Teşkilat ve Organizasyon Koordinatörü Fatih Yıldız, Finans ve Yatırım Uzmanı Ayhan Koç ve Kurumsal İletişim Koordinatörü Kerem Abadi katıldı.

9 Mayıs Cumartesi günü Siirt 6. Bölge Toplantısı, 13 şubenin katılımıyla, Siirt Şube yetkililerinde Sabahattin Gözütok'un Kuran'ı Kerim tilavetiyle başlayan program Siirt Başkanı Necmettin Çiçek'in 3 dilde yaptığı karşılama konuşmasıyla devam etti.

Ensar Vakfı Gen. Md. Yrd. ve Projeler Genel Koordinatörü Abdullah Serenli'nin moderasyonunda süren programda Balıkesir Üniversitesi Tarih Fakültesi'nden Doç. Dr. Ahmet Köç, "Vakıf Tarihi ve Felsefesi" üzerine değerli bir sunum gerçekleştirdi.

Ardından Yrd. Doç. Dr. Uğur Demlikoğlu'nun gerçekleştirdiği "İslam Medeniyeti ve Vakıf Tarihi" başlıklı sunumla devam ediyor.edildi.

Öğleden önceki oturumun son ayağında ise program şu şekilde devam etti: Kaynak Geliştirme ve Finans Yönetimi'nde uzman Ayhan Koç, Kurumsal Kimlik ve Sosyal Medya konularında ise koordinatör Kerem Abadi birer sunum gerçekleştirdiler. Muhasebe, Evrak Düzeni ve Şube Faaliyetlerini ise Teşkilat Koordinatörümüz Turan Koç sundu.

Toplantının öğleden sonraki bölümünde ise Ensar Vakfı Genel Müdürü Hüseyin Kader  2015 Yılı Değerlendirme çalıştayını başlattı. Aktif katılımın ve etkileşimin esas olduğu bu toplantıda genelde değerlendirmeler ve fikir teatiler şube başkanları arasında gerçekleşti.

Ensar Vakfı Bölge toplantılarında detaylı çalışma ve verimliliği gözeterek, bölge toplantısına katılan şubelerin yıllık planlarını ve gerçekleştirdikleri etkinlikleri birlikte mütalaa etmelerini sağlıyor.

Ülke insanın manevî dinamiklerini zenginleştirmek, ilmi, fikri ve ahlaki yönden gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla kurulan Ensar Vakfı, “İyi İnsan” yetiştirme gayesi ile ülke çapında gerçekleştirdiği eğitim ve hizmet projeleriyle tanınıyor. Vakfın bölge toplantıları ise yeni projelerin geliştirilmesi ve şubeler arası etkileşim için büyük önem taşıyor. 

Haberin Galerisi