4. Bölge Toplantısı Aksaray'da Yapıldı


Ensar Vakfı 4. Bölge Toplantısı Aksaray'da; Ensar Vakfı Aksaray Şubesinin ev sahipliğinde yapıldı. Toplantıya Ensar Vakfı Genel Merkezini temsilen; Genel Müdür Hüseyin Kader, Şubeler  Koordinatörü Turan Koç, Teşkilat ve Organizasyon Koordinatörü Fatih Yıldız, Muhasebe Uzmanı Reşat Bağbakan ve Kurumsal İletişim Koordinatörü Kerem Abadi katıldı. Ayrıca Finans ve Yatırım Uzmanı Ayhan Koç da eğitim desteği için hazır bulundu.

 

4 Nisan Cumartesi günü Aksaray 4. Bölge Toplantısı, 14 şubenin katılımıyla Ağaçlı tesislerinde Kuran'ı Kerim tilavetiyle başladı. Ardından ise Ensar Vakfı Aksaray Şube Başkanı Bilal Bilecik selamlama konuşmasını yaptı ve: "Faaliyet ve projelerimizde bir tek amacımız var: Kendine güvenen dimdik ayakta duran bir gençlik yetiştirmek." diyerek sözlerini sürdürdü.

 

Bilecik'in ardından Prof. Dr. Mustafa Güler, Vakıf Felsefesi ve tarihi üzerine kapsamlı bir sunum gerçekleştirdi. Öğleden önceki oturum Finans ve Yatırım Uzmanı Ayhan Koç'un 'Kaynak Geliştirme & Finans Yönetimi' semineriyle devam etti. Öğleden önceki son eğitim sunumunu ise Kurumsal İletişim Koordinatörü Kerem Abadi "Stratejik İletişim Planlaması" başlığı altında gerçekleştirdi.

 

Öğleden sonraki oturumda ise Muhasebe uzmanı Reşat Bağbakan 'Muhasebe Düzeni' başlıklı bir seminer gerçekleştirdikten sonra Şube Koordinatörümüz Turan Koç 'Faaliyetler ve Mevzuat' konulu bir sunum gerçekleştirdi.

 

Öğleden sonraki oturumda Ensar Vakfı Genel Müdürü Hüseyin Kader 'Değerlendirme Toplantısı'nı başlattı. Aktif katılımın ve etkileşimin esas olduğu bu toplantıda genelde değerlendirmeler ve fikir teatiler şube başkanları arasında gerçekleşti.

 

Bölge toplantısının sonunda ise katılımcı Şube Başkanları ve Genel Merkez heyeti Aksaray Şubesini ziyarette bulundular.

 

Ensar Vakfı Bölge toplantılarında detaylı çalışma ve verimliliği gözeterek, bölge toplantısına katılan şubelerin yıllık planlarını ve gerçekleştirdikleri etkinlikleri birlikte mütalaa etmelerini sağlıyor. 

 

Ülke insanın manevî dinamiklerini zenginleştirmek, ilmi, fikri ve ahlaki yönden gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla kurulan Ensar Vakfı, “İyi İnsan” yetiştirme gayesi ile ülke çapında gerçekleştirdiği eğitim ve hizmet projeleriyle tanınıyor. Vakfın bölge toplantıları ise yeni projelerin geliştirilmesi ve şubeler arası etkileşim için büyük önem taşıyor.

 

Haberin Galerisi